5.Element Orglar Bol Bol Eleştirin Lütfen...

3D Studio Max - 5.Element Orglar Bol Bol Eleştirin Lütfen... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bu işi ve programı öğrenmeye başlayalı 15 gün oldu. Kaplama ışıklar ve yansımalar komusunda henüz bilgim yok eleştirileri bekliyorum, çalışmanın ilerleyen safalarında neler yapılabilir tavsiyelerinizi esirkemeyin lütfen, ...

Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 28-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu işi ve programı öğrenmeye başlayalı 15 gün oldu. Kaplama ışıklar ve yansımalar komusunda henüz bilgim yok eleştirileri bekliyorum, çalışmanın ilerleyen safalarında neler yapılabilir tavsiyelerinizi esirkemeyin lütfen, herkeze başarılar.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

arizek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arizek(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
oncelikle eline saglik..

yerinde olsam ilk once basit modellerle modellememi gelistirip daha sonra detayli calismalara baslardim..

ben de bikac ay once bu sitede gordugum egitim videolariyla basladim max'e.. simdi yolda gordugum seyleri bile nasil modelleyebilirim, bu isik etkisini max'te nasil yakalarim diye dusunmeye basladim.. ilk zamanlar senin gibi bir an once bisiler yapabilmek icin cabaliyodum, ama cabaladikca karistirdim.. simdi basit modeller yapiyorum.. zamanla ogreniriz umarim..

organik modelleme bence en zor modelleme sekli.. ve bence senin organik modelleme icin daha vaktin var.. acele etme..

kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 28-04-2009 #3
Büyük harfle mesajınızın tamamını yazmanız kural ihlali yapmanız demektir.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2009 #4
bu sitede çok kural ihlali yapıyorum ben heralde ya beni atıcaklar yada ben çıkıcam, arizitek yorumun için tşk
Bu mesajdan alıntı yap
Rıdvan KAYAHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıdvan KAYAHAN

Grafiker / Manisa

Alt 28-04-2009 #5
fena sayılmazlar.
Fakat daha iyisini yapabileceğin kanaatindeyim. Nede olsa iki haftada bu kadar yapmışsın.
Başarılar.
Bir ay sonra görecem seni
Bu mesajdan alıntı yap