5 fonksiyonlu Combo Pres Makinası - Transfer Baskı Makinası 5in1 - Tekirdağ

İkinci El Pazarı - 5 fonksiyonlu Combo Pres Makinası - Transfer Baskı Makinası 5in1 - Tekirdağ ...

chucky89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chucky89

Desinatör / Tekirdağ

Alt 15-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

5 fonksiyonlu Combo Pres Makinası - Transfer Baskı Makinası 5in1

Marka / Model: Combo Pres

Fiyat: 1300

Teslimat: Kargo Dahil

Fotoğraflar:
5 fonksiyonlu Combo Pres Makinası - Transfer Baskı Makinası 5in1 - Tekirdağ5 fonksiyonlu Combo Pres Makinası - Transfer Baskı Makinası 5in1 - Tekirdağ

Ürün ile ilgili açıklama: Ürünü sadece evde kullandım çok temiz ve her hangi bir arızası yoktur. 3 defa kupa baskı şapka baskı 1 defa deneme amaçlı kullanıldı . bardak baskı 2 defa kullanıldı . T-shirt 100 ün üzerinde baskı yapıldı. Çok iyi verim alabileceğiniz bir makina. Askere gideceğimden dolayı satıyorum

E-posta:

Telefon: 0543 366 77 48
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 5 fonksiyonlu Combo Pres Makinası - Transfer Baskı Makinası 5in1 - Tekirdağ - 5 fonksiyonlu Combo Pres Makinası - Transfer Baskı Makinası 5in1 - Tekirdağ ya da 5 fonksiyonlu Combo Pres Makinası - Transfer Baskı Makinası 5in1 - Tekirdağ da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 5 fonksiyonlu Combo Pres Makinası - Transfer Baskı Makinası 5in1 - Tekirdağ İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap