5 ila 10 bin lira arası dijital baskı makinası arıyorum... - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - 5 ila 10 bin lira arası dijital baskı makinası arıyorum... - Türkiye Geneli ...

siberlord isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siberlord

Baskıcı / Kütahya

Alt 02-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

5 ila 10 bin lira arası dijital baskı makinası arıyorum...

Marka / Model: farketmez

Fiyat: 5000-10000

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: arkadaşlar problemsiz dış mekan baskı makinası arıyorum baskısı kötü denmeyecek kadar iyi olursa mutlu olurum
kafa izi falan bıramasın yeterli ..
kafalarında problemde olmasın tabiki 5 ila 10 bin lira arası dijital baskı makinası arıyorum... - Türkiye Geneli
teklifleri alta veya özel mesaj ile makinanın resimleri ile gönderirseniz sevinirim.
şimdiden teşekkürler...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 5 ila 10 bin lira arası dijital baskı makinası arıyorum... - Türkiye Geneli - 5 ila 10 bin lira arası dijital baskı makinası arıyorum... - Türkiye Geneli ya da 5 ila 10 bin lira arası dijital baskı makinası arıyorum... - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 5 ila 10 bin lira arası dijital baskı makinası arıyorum... - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
5 ila 10 bin lira arası dijital baskı makinası arıyorum... - Türkiye Geneli | 5 ila 10 bin lira arası dijital baskı makinası arıyorum... - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

VooDoojuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VooDoojuk

Matbaacı / Gaziantep

Alt 03-08-2011 #3
Elimde Lyric marka 12 adet xaar 128 kafalı cmyk baskı makinesi var,bir üst modele geçmek için satıyorum mail adresinize resimleri gönderdim eğer ilgilenirseniz tekrar dönerseniz sevinirim..

siberlord

Baskıcı / Kütahya

Alt 03-08-2011 #4
Elimde Lyric marka 12 adet xaar 128 kafalı cmyk baskı makinesi var,bir üst modele geçmek için satıyorum mail adresinize resimleri gönderdim eğer ilgilenirseniz tekrar dönerseniz sevinirim..
dönecem size ilginiz için teşekkürler

siberlord

Baskıcı / Kütahya

Alt 03-08-2011 #5
5 ila 10 bin lira arası dijital baskı makinası arıyorum...

Marka / Model: farketmez

Fiyat: 5000-10000

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: arkadaşlar problemsiz dış mekan baskı makinası arıyorum baskısı kötü denmeyecek kadar iyi olursa mutlu olurum
kafa izi falan bıramasın yeterli ..
kafalarında problemde olmasın tabiki
teklifleri alta veya özel mesaj ile makinanın resimleri ile gönderirseniz sevinirim.
şimdiden teşekkürler...

E-posta:

Telefon: *********
sampiyonemre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sampiyonemre(34)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 03-08-2011 #6
Yf 8160 İnfiniti 160 lık baskı makinası ilgilenirsen sevinirim...kafalar sıfır...baskı porblemi yok. yeni makina alacağımdan dolayı satıyorum...çok ekmek yedirir.. 0 543 255 15 35
polo_kral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

polo_kral

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 04-08-2011 #7
bende 2,5m lik infiniti 8250c var kafalar çalışır durumda her hangi bir sorun yok sadece router düşündüğüm için satıyorum irtibata geçmek için msj atarsanız görüşür anlaşırız

siberlord

Baskıcı / Kütahya

Alt 04-08-2011 #8
Yf 8160 İnfiniti 160 lık baskı makinası ilgilenirsen sevinirim...kafalar sıfır...baskı porblemi yok. yeni makina alacağımdan dolayı satıyorum...çok ekmek yedirir.. 0 543 255 15 35
fiyatınıda yazarsanız sevinirim

siberlord

Baskıcı / Kütahya

Alt 04-08-2011 #9
bende 2,5m lik infiniti 8250c var kafalar çalışır durumda her hangi bir sorun yok sadece router düşündüğüm için satıyorum irtibata geçmek için msj atarsanız görüşür anlaşırız
fiyatınıda yazarsanız sevinirimm.
sampiyonemre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sampiyonemre(34)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 05-08-2011 #10
http://www.sahibinden.com/ilan/is-ma...606214/detay/? bu adreste makinaya bakabilirsin..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları