50 adet resim dekupe işlemi için fiyat rica ediyiyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - 50 adet resim dekupe işlemi için fiyat rica ediyiyorum - Türkiye Geneli ...

erginkozmetik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erginkozmetik

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

50 adet resim dekupe işlemi için fiyat rica ediyiyorum

Program/Seviye: PHOTOSHOP

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: 50 ADET RESİM DEKUPE İŞLEMİ İÇİN FİYAT RİCA EDİYİYORUM ARKADŞLAR. KOZMETİK ÜRÜN RESİMLERİDİR DİLEDİĞİNİZ ZEMİNDE RESİM TARAFINIZA GÖNDERİLECEK SİYAH YADA BEYAZ. TASARIMCI ARKADAŞIMIZ YILLIK İZİNDE OLDUĞU İÇİN DIŞARIYA VERMEK DURUMUNDYIZ. 0,3-0,5 TL GİBİ BİR BÜTCEMİZ VAR RESİM BAŞI. HAYIRLI İŞLER DİLERİM.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
50 adet resim dekupe işlemi için fiyat rica ediyiyorum - Türkiye Geneli50 adet resim dekupe işlemi için fiyat rica ediyiyorum - Türkiye Geneli50 adet resim dekupe işlemi için fiyat rica ediyiyorum - Türkiye Geneli50 adet resim dekupe işlemi için fiyat rica ediyiyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

dizaynator isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynator

Grafiker / İstanbul

????

Alt 04-08-2015 #3
30 krş ne yaaa oldu a.* bedava yapalım istersen iyice b*kunu çıkardınız işin
loneyday isimli Üye şimdilik offline konumundadır

loneyday(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2015 #4
Tanesi 2 den yapabilirim
ahm@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected](35)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-08-2015 #5
hakikaten 0.30 krş bütçe küfür gibi olmuş, yapan varsa hemen mesleği bıraksın limon satsın
slnershn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slnershn

Grafiker / Ankara

Alt 04-08-2015 #6
bence de çok komik bir fiyat bu.

Bende en fazla tanesi 1,5'dan yapabilirim
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-08-2015 #7
Bence üzerine para verelim ...
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-08-2015 #8
Bu fiyatları aşağı çeken sözümona tasarımcıları bi elime geçirirsem fiyat düşürmede boyut atlayacağım..

Adamın biri çıkmış logo tasarımına en fazla 50 veririm diyor. Bu fiyata logo yapıp piyasayı düşürenlere bol ünlemli selamlar elime düşmemeye bakın !!!!!!
youngman_3736 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

youngman_3736(27)

Ressam / İstanbul

Alt 04-08-2015 #9
Ben 50 görselin tamamını 50 kuruşa yaparım. Yazıylada yazayım yanlış anlaşılma olmasın, TÜM GÖRSELLER İÇİN TOPLAMDA YALNIZ ELLİ KURUŞ.

Milleti nasıl s*keceğinizi şaşırdınız anasını satayım. Valla ciddiyim lan mesaj atın 50 kuruşa yapıcam istediğiniz işi. Böyle kepazelik görmedim ben meslek hayatımda.
frontoza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frontoza

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2015 #10
Arkadaşlar 2-3 TL'ye bile yapılmaz, eğer bütçeleri kısıtlıysa kendileri yapsın bu kadar ayağa indirmeyin şu mesleği,
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları