50X70 kanser derneği takvimi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - 50X70 kanser derneği takvimi Sponsorlu Bağlantılar 50x70 ebatında kanser derneğine yapmış olduğum takvim... dernek başkanı faaliyetlerini bu takvimde toplamak istedi ve bu çalışma ortaya çıktı... yine de takıldığım bazı konular var.. gözden kaçırdığım ve ...

serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 05-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

50x70 ebatında kanser derneğine yapmış olduğum takvim... dernek başkanı faaliyetlerini bu takvimde toplamak istedi ve bu çalışma ortaya çıktı...

yine de takıldığım bazı konular var.. gözden kaçırdığım ve başka yapılabilecek güzel fikirlerinizi bekliyorum...

simdiden teşekkürler...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

htc82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

htc82

Grafiker / Denizli

Alt 05-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline emeğine sağlık çok güzel olmuş takvimin amacıda öyle empati yapıyorum da hasta olan insanlar için destek çok önemlidir
Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 06-12-2007 #3
eline emeğine sağlık çok güzel olmuş takvimin amacıda öyle empati yapıyorum da hasta olan insanlar için destek çok önemlidir

yorumun için teşekkür ederim... saol...
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 06-12-2007 #4
takvim ortaqlarında mavi fonlu iki yazıyı gazete küpürlerinin olduğu bölüme taşıyıp yerlerine iki adet foto koysan çok daha güzel olacak.O yazılar yerlerinde pek hoş olmamış bence
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-12-2007 #5
İlk bakışta her şey çok güzel anlaşılıyor gazete küpürlerinin yeride uygun bana göre sadece çok küçük bir hatırlatma ben olsaydım film karesi gibi yapar slayt geçişi dizaynı verirdim yinede çok güzel olmuş ortadaki yazı da işin nazarlığı olsun
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-12-2007 #6
bence resimler 1-2 sıra azaltılıp takvim kısmı biraz yükseltilmeli bide sağdaki gazete küpürlerinin oldugu kısım o bölüme ortalansa resimler sağına ve soluna yerleştirilse daha güzel olabilir kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
umıtcag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umıtcag

Grafiker / İzmir

Alt 07-12-2007 #7
bu kadar resim çok fazla böyle çalışmalarda bence tek bir vurucu resim kullanılması konuya daha fazla dikkat çeker bu benim düşüncem emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 08-12-2007 #8
Merhabalar, dernek başkanının istediği şey hizmetlerini gösterebilmek haklıda.
elimiz de fotoğraf ve gazete küpürleri var.
Fotoğrafları üstte dizdiğin gibi aşağıya doğru devam et.
Gazete küpürlerinde önemli olan başlıklardır. Dikeyleri kesebilirsin, İki küpürü bir fotoğraf boyutunda dörtgen içine alarak simetri devam ettirilebilir. Çok fotoğraf değil Etkili fotoğraf kullanmaya çalış.
Gördüğüm kadarı ile toplantı fotoğrafı fazla bunlardan bir ikisi elenebilir.

Ton dağılımına özen göster, benim gördüklerim bunlar. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
kaanali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaanali

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 08-12-2007 #9
bnce çok fazla resim war.bu resimler dikkat çekmekten çok baş döndürüyo.daha az kullanarak ve farklı bi form wererek çalışmayı dahada profesyonelleştirebilirsn.yazıyıda sıkıştırma bnce.yazının büyük olması daha fazla okunacağı anlamına gelmiyeceğini düşünüyorm.
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 08-12-2007 #10
bu tarz tasarımlaı yaptıranları ve yapanları hayretle izliyorum. şimdi arkadaşlar beni öldürseler bu takvimi alıp evime veya iş yerime asmam kesinlikle. tamam burada hizmetler vs vs anlatılıyor ama (ya da öyle olduğu düşünülüyor) onlardan banane derim ben. ben oraya, kanser ya da başka bir şekilde bu derneğe yolum düşerse diye onları daha net ve korkulacak bir şekilde hatırlamamalıyım. onun için cok fazla resim konulmuş gazete küpürü kullanılmış bunların hepsi boş. ve müşterinin işgüzarlığı olarak görüyorum. bu mantıkla hareket ederek bi örnekleme yapmaya çalışmak istiyorum: iyi ki bu takvim bir doğum merkezine ait değil. yanmıştık ozaman.

uzun lafın kısası bence değerlendirilmeyecek kadar gereksiz gördüğüm bir çalışma. tabi bunda kesinlikle grafiği yapan arkaşın bir suçu olmadığına eminim. bu sadece müşterinin isteği bir çalışma.

haa arkadaşlar burda sakın şunu da unutmayın, o dernekte yapılan toplantı emin oplun ki faydalı ya da derneğin çok faal olduğunu anlatmak için konulan resimler olmadığına eminim.......

resim seçimindeki mantığı kıasaca anlatim size:

aa müdür bey burda, hıı bu karede de A bey ve C hanım yanyana kullanalım. aa müdür bey ve şef yan yana çıkmış kullanalım....
vs. vs. vs. vs. vs.....

eminim ki herkes ne demek istediğimi anlamıştır... eminim buna

kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kanser dernegi takvimi, 50 70 takvim, dernek takvimi