5mt hp dijital baskı kullanan eleman aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - 5mt hp dijital baskı kullanan eleman aranıyor ...

teo32ist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teo32ist

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

5metrelik hp operetörü aranıyor ümraniye - göztepe - örnek mahallesi çivarı olanlar tercih sebebidir

tema reklam
tel.: *********
sorumlu Gürkan YILMAZ
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları 5mt hp dijital baskı kullanan eleman aranıyor veya 5mt hp dijital baskı kullanan eleman aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

prodchy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prodchy

Baskıcı / İstanbul

Alt 15-10-2010 #3
biraz öncede mail yollamistim 3.20 ve 5 metrelik hp scitex makinesi operatörüyüm *********