6.5 Yıl Ajans Deneyimli, Profesyonel Sanat Yönetmeni - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - 6.5 Yıl Ajans Deneyimli, Profesyonel Sanat Yönetmeni - Türkiye Geneli ...

enderakbudak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enderakbudak

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-09-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

6.5 Yıl Ajans Deneyimli, Profesyonel Sanat Yönetmeni

Program/Seviye: Photoshop / Tamamen Hakim
Illustrator / Tamamen Hakim
InDesign / Tamamen Hakim
Corel Draw / İyi Seviyede
Office Programları / İyi Seviyede

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Tezahürad Reklam Ajansı
Bigart Creative Studio

İşle ilgili açıklama: 4 yıl ve 2.5 yıl farklı reklam ajanslarında çalıştım. Son yılımı Sanat Yönetmeni olarak tamamladım. İşin tasarım ve baskı aşamalarına hakimim. 1 senedir kurumsal firmalara (hepimizin tanıdığı firmalar) freelance hizmet sunuyorum. Boş vakitlerim kaldığı için freelance olarak çalışacağım başka firma veya bireysel işler arıyorum. Kurumsal firmalar tercih sebebidir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-09-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
6.5 Yıl Ajans Deneyimli, Profesyonel Sanat Yönetmeni - Türkiye Geneli6.5 Yıl Ajans Deneyimli, Profesyonel Sanat Yönetmeni - Türkiye Geneli6.5 Yıl Ajans Deneyimli, Profesyonel Sanat Yönetmeni - Türkiye Geneli6.5 Yıl Ajans Deneyimli, Profesyonel Sanat Yönetmeni - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
enderakbudak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enderakbudak

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 05-10-2016 #3
Arayış sürüyor.
Bu mesajdan alıntı yap