6 yıllık ajans deneyimim vardır - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - 6 yıllık ajans deneyimim vardır - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar 6 yıllık ajans deneyimim vardır Şehir: Batman Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Corel Draw x3-x4-x5-x6-x7 (Pro) Adobe Photshop Cs3-Cs6-CC 2017 (Orta) Office Programları (Orta) İş deneyimi ...

ysroztrkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ysroztrkk

Grafiker / Batman

Alt 31-05-2017 #1
Sponsorlu Bağlantılar

6 yıllık ajans deneyimim vardır

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Corel Draw x3-x4-x5-x6-x7 (Pro)
Adobe Photshop Cs3-Cs6-CC 2017 (Orta)
Office Programları (Orta)

İş deneyimi ve içeriği: Grafikerlik
Baskı Hazırlığı ve İş Takibi
İş Yerindeki Koordine edilmesi gereken herşey

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Maaş konusunda sıkıntı çıkarmicak iş yeri yeterli olucaktır.

E-posta:

Telefon: 0542 307 50 03
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbaaloji Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-05-2017 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
6 yıllık ajans deneyimim vardır - Türkiye Geneli6 yıllık ajans deneyimim vardır - Türkiye Geneli6 yıllık ajans deneyimim vardır - Türkiye Geneli6 yıllık ajans deneyimim vardır - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap