64 Bit Çalışabilen Programlar ?

Windows - 64 Bit Çalışabilen Programlar ? Sponsorlu Bağlantılar merhabalr 64 bitlik bir işletim sistemine geçmeyi düşünüyorum ama bu konuda hemen bir ön araştırma yaptım ve çokda fazla yaygın oalrak 64 bitlik programların olmadığını gördüm . özellikle ...

Yeditepeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeditepeli(42)

Grafiker

Alt 07-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalr
64 bitlik bir işletim sistemine geçmeyi düşünüyorum ama bu konuda hemen bir ön araştırma yaptım ve çokda fazla yaygın oalrak 64 bitlik programların olmadığını gördüm . özellikle adobe un CS3 versiyonlarının hiçbirisi 64 bit platformda çalışamıyormu ? 3D programlarda sanırım pek fazla sorun yok 64 lük sürüm konusunda ...

öte yandan sistemlerinde diyelimki 3 GB veya daha fazla RAMİ olanlar illaki 64 bit işletim kurması zorunlu iken 32 bitlik adobe programlarını nasıl kullanabiliyorlar bir arada ?

2 GB dan sonrası 32 bitlik sistemlerde desteklenmiyor diye biliyorum .. bu konuda bilgisi olanlar paylaşabilirlermi ?...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhabalr
64 bitlik bir işletim sistemine geçmeyi düşünüyorum ama bu konuda hemen bir ön araştırma yaptım ve çokda fazla yaygın oalrak 64 bitlik programların olmadığını gördüm . özellikle adobe un CS3 versiyonlarının hiçbirisi 64 bit platformda çalışamıyormu ? 3D programlarda sanırım pek fazla sorun yok 64 lük sürüm konusunda ...

öte yandan sistemlerinde diyelimki 3 GB veya daha fazla RAMİ olanlar illaki 64 bit işletim kurması zorunlu iken 32 bitlik adobe programlarını nasıl kullanabiliyorlar bir arada ?

2 GB dan sonrası 32 bitlik sistemlerde desteklenmiyor diye biliyorum .. bu konuda bilgisi olanlar paylaşabilirlermi ?...
windows xp 32 bit 3 gb'ı destekler. 4 Gb'ı ise görmez bile. 64 bit destekleyen programlar için Google da 64 bit software diye bir arama yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bit, çalışabilen, programlar