7 Senelik Deneyimli Grafikerim - Freelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - 7 Senelik Deneyimli Grafikerim - Freelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli ...

J.Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

J.Maharaja

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

7 Senelik Deneyimli Grafikerim - Freelance İş Arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop 5/5
Illustrator 5/5
InDesign 5/5
Freehand 3/5

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: behance.net/murataltintas
Tüm çalışmalarımı tutmadım, buradakiler son yapılanlardan birkaç örnektir.
Dergi, katalog, broşür, kartvizit, logo, poster, billboard çalışmaları yapılır. Baskı dahil ve hariç fiyat almak için lütfen mail atınız.

Teşekkürler.

İşle ilgili açıklama: Birçok basılı mecralarda deneyimim bulunmaktadır.

İşi verirsiniz, bikaç sayfa yaparım, uyarsa devam ederiz uymazsa etmeyiz. Evliyim, kirayı çıkartacak ek gelire ihtiyacım var. Düzenli ve uzun soluklu çalışmak isterim.

Haftaiçi 18:30 - Ctesi 12:30'dan sonra ve Pazar Tam Gün çalışabilirim. İstanbul Avcılar'dayım ister ofisinizde çalışırız ister evimde çalışıp size mail gönderirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
7 Senelik Deneyimli Grafikerim - Freelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli7 Senelik Deneyimli Grafikerim - Freelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli7 Senelik Deneyimli Grafikerim - Freelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli7 Senelik Deneyimli Grafikerim - Freelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap