7 yıllık gazete dergi bülten vs... tecrübem var - İstanbul

İş Arayan İlanları - 7 yıllık gazete dergi bülten vs... tecrübem var - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Profesyonel gazete ve dergi tasarımı - editörlük... Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop iyi derece... Quarkxpress iyi derece... freehand, coreldraw... İş deneyimi ve ...

7 yıllık gazete dergi bülten vs... tecrübem var - İstanbul
emrah2025 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrah2025

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel gazete ve dergi tasarımı - editörlük...

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop iyi derece... Quarkxpress iyi derece... freehand, coreldraw...

İş deneyimi ve içeriği: Kocaeli41 Gazetesi.... Yaşam Gazetesi... Yeni Doğuş Gazetesi... Karadeniz Gözde Gazetesi... Haberci Gazetesi... Paşavizyon Gazetesi... Paşagol Gazetesi... Medical Park Sultangazi Dergisi... Bayrampaşa'da Hayat Dergisi... Özel Bayrampaşa Hastanesi Dergisi... Özel Sultangazi Hastanesi Dergisi... Kumsal Özel Eğitim kurumları Dergisi... Bu ve buna benzer Kurumsal - sektörel vb. gazete ve dergilerde... Grafikerlik - dizgi - editörlük... ayrıca işin sıfırdan alınarak matbaaya kadar olan bütün aşamaların takibi ve işin hazır hali ile teslimi...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Topkapıdaki bir ajansta tam zamanlı olarak çalışmaktayım... yaptığımız kurum - dernek - sektör vb.. dergileri ve bazı yerel gazeteler bir ay içindeki belli bir zamanımı dolduruyor fakat ayın bir kısmı boş geçiyor... bu boşluğu doldurmak ve dışardan iş yaptırmak isteyen; Kurum - Dernek - Okul vb... için birlikte çalışmayı teklif ediyorum... çalışmalarım tamamen profesyonel olup istenirse ihlas matbaası veya platin ofset vs... ile koordineli olarak işin takibi ve teslimi yapılabilir... İstenirse işin grafik + matbaa fiyatı belirlenir... siz sadece elinizdeki doneleri bize getirin, birlikte yapmak isteğiniz işi aşama aşama kontrol ederek ve sizin onayınızla hazırlayalım...
Ayrıca gazete ve dergi üzeri yoğun olarak çalışan, gerçekten eleman ihtiyacı olan ajans - matbaaların tam zamanlı çalışma tekliflerinide anlaşma sağlanması halinde geri çevirmeyeceğim... iyi çalışmalar...

E-posta:

Telefon: 0542 498 04 05
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 7 yıllık gazete dergi bülten vs... tecrübem var - İstanbul - 7 yıllık gazete dergi bülten vs... tecrübem var - İstanbul ya da 7 yıllık gazete dergi bülten vs... tecrübem var - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 7 yıllık gazete dergi bülten vs... tecrübem var - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
7 yıllık gazete dergi bülten vs... tecrübem var - İstanbul | 7 yıllık gazete dergi bülten vs... tecrübem var - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
emrezm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrezm

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-04-2011 #3
CV'NİZİ ADRESİNE GÖNDERMENİZİ RİCA EDERİZ.
Bu mesajdan alıntı yap
idealreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idealreklam(55)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-04-2011 #4
MErhaba

'a cv.nizi yollarsanız görüşelim
Bu mesajdan alıntı yap
kiyidakiadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kiyidakiadam

Grafiker / Zonguldak

Alt 26-04-2011 #5
Emrah Bey Cv'nizi 'a gönderin görüşelim....
Birde acil olarak teldende görüşmek isterim....
aradım sizi ulaşamadım tel: 0533 767 13 21
Bu mesajdan alıntı yap
emrah2025 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrah2025

Grafiker / İstanbul

profesyonel ve uygun fiyata Ulusal - bölgesel ve yerel gazete tasarımı - Türkiye Geneli

Alt 05-12-2011 #6
profesyonel ve uygun fiyata Ulusal - bölgesel ve yerel gazete tasarımı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Quarkxpress - photoshop - indesign

İş deneyimi ve içeriği: Kocaeli 41 Gazetesi (16 sayfalık tabloit boy tamamı renkli 15 gnde bir 10 bin tiraj)
Başkan Haber gazetesi (büyük boy 20 sayfa tamamı renkli 20 bin tiraj)
Bayrampaşavizyon gazetesi (tamamı renkli 48-64 sayfa tabloit boy 5 bin tiraj)
sultangazi Yaşam Gazetesi (12 Sayfa büyük boy 5 bin tiraj)
Bayrampaşada hayat (belediye bülteni) tabloit boy 32 sayfa 5 bin tiraj
Şehitlerimiz gazetesi (tabloit boy 16 sayfa 15 bin tiraj)

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Yaklaşık olarak 9 yıldır ağırlıklı olarak ulusal - bölgesel ve yerel çaplı gazete - bülten ve dergi tasarımları yapıyorum... sadece sayfa mizanpajı değil haberlerin düzenlenmesi çentik - spot ve başlıkların hazırlanması ara bışlıkların düzenlenmesi ve yazının haber diline çevrilmesi gibi editörlük safhalarının hepsini biliyorum.. yukarıda örnek olarak bir kaç iş yazdım ama çalıştığım süre içinde sayısız iş yaptım... gazete dergi bülten yaptıran veya yaptıracak fakat buna tam olarak zaman ayıramayacak iş sahipleri. elindeki işlerin yoğunluğundan yeterli zaman ayıramayan ve çalışma arkadaşları arayan meslektaşlarım. siz doneleri ve yapmak istediğiniz işin ölçülerini bana verin, gerisini ben hallederim... sayfa şablonlarının çıkarılmasından kuşakların hazırlanmasına ve tüm haberlerin düzenlenerek yerleştirilmesi varsa reklamların hazırlanması vs.. tüm grafik ve tasarım işlerini yaparım... istenirse convertli olarak quark dosyası halinde yine istenirse baskı için convertlenmiş PDF halinde işi teslim edebilirim... İşin hazırlanma aşamasında istenirse bir araya gelerek durum edğerlendirmesi toplantılara katılabilirim... sayfaları baskıya göndermeden önce mutlaka tasihleri yaparım isterse iş sahibine resim veya pdf halinde gönderip baskıdan önce tasihleri yaptırabilirim... sizlere bir örnek işle bile olsa çalışmayı teklif ediyorum.. zaten sonrasında istesenizde vazgeçemeyeceksiniz...
Not: fiyatlar çok uygun tutulacaktır...

E-posta:

Telefon: 0542 498 04 05
Bu mesajdan alıntı yap