72.Kat

3D Studio Max - 72.Kat Sponsorlu Bağlantılar 3DS MAX - Photoshop - Vray Arkadaşlar 72. Kat isimli çalışmanın ismi benim için anlamlıdır, eleştiri ve yorumlarınızı esirgemeyin lütfen herkeze başarılar...

72.Kat
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Dosya19
Alt 07-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3DS MAX - Photoshop - Vray

72.Kat

Arkadaşlar 72. Kat isimli çalışmanın ismi benim için anlamlıdır, eleştiri ve yorumlarınızı esirgemeyin lütfen herkeze başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel çalışma eline sağlık, biraz karanlık olmuş bilerek öyle yaptıysan emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2009 #3
romantizma = Loş Işık 72.Kat yorumun için tşkler grafike
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2009 #4
Flood yapan üye:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki 72.Kat butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2009 #5
hatalıyım önder bey uyarınız için teşşekürler,
Bu mesajdan alıntı yap
ibrahim_Esat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibrahim_Esat(25)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-07-2009 #6
bunu tamamen el yapımı mı yani bu mükemmel bir şey aslında corel yerine bunu öğrensem olmaz mı ki
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-07-2009 #7
Corel ve Freehand Programları ayrı bir mesleğin araçları, bahsetiğin programları, 10 yıldır kullanıyorum, evet bu iş tamamen el yapımı ama sen corel öğrenmeye başladıysan yolundan dönme derim, Corel ile bu gördüğün işleri yapabileceğin programlar birbirlerinden farklı, öğrenmesi zor ve meşagatli bir olay, 2 ayrı programı aynı anda öğrenmekde yanlış olur, Corel yanında ılıstratör veya Photoshop dercih etmelisin, bunları öğrendikten sonra, bir işe girip grafiker olursun, işini para karşılığı yapmaya başladığında olduğun şey; profesyonel grafikerdir, Grafik alanında yeteneklerini geliştirmen sana kalıyor, kendine ben grafikerim dediğinde, programları iyi kullanabiliyorsan, Corel, Freehand, Photoshop vs. Bu konularda kendini aştıysan, 3D dünyasına adım atarsın, zaten grafik geçmişin olduğu için, 3D yazılımları öğrenmek için çok çok zorlanmassın,
Bu mesajdan alıntı yap
arizek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arizek(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-07-2009 #8
eline sağlık gökhan.. gözüme takılanları belirtmek isterim..

sahnenin genel ışıklandırması zayıf gibi geldi bana.. belki de yakalamak istediğin ışık bu şekildedir, bişey diyemem..
yatak örtüsü çok kaba görünüyo.. sanki halı gibi.. kaplaması değiştirilebilir..
cam materyalleri metal gibi görünüyo..

buna karşılık zemin kaplaması bence harika olmuş..
sandalye - masa takımı hazır model değilse eğer modellenmesi harika.. kaplamaları da aynı şekilde.. onlar çok hoşuma gitti..
ayakkabı ve elbise de güzel tamamlamış.. hazır model değilse güzel de modellenmiş..

oldukça güzel.. tekrar eline sağlık.. mümkünse wireframe halini de görebilir miyiz ?
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 08-07-2009 #9
72. Kat yazınca bende 72. kattan görünüm falan bekliyordum 72.Kat Oda görünümü güzel fakat camdan dışarı olan kısımda yani manzarada bir boğukluk var ama çözemedim birşeyler bozuk gibi orada...Karanlık olduğu için belkide...
Bu arada ayakkabılar güzelmiş bana verebilir misin ? :utann:
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-07-2009 #10
Arizek camın önündeki saksı, masanın üzerindeki kitap, yerdeki bardak hazır model, yorumun ve eleştirin için tşk, fakat senin forma eklediğin hazır ışık kaynaklarını nasıl kulanıcam bir türlü türkçe kaynak bulamadım, duvardaki apliklere de ışık süzmesi vericektim, olmadı , panoramic ışıklardan, web diyorum, hazır ışığı seçiyorum, ayrlarıyla oynuyorum, olmuyor, sen daha önce bu ışıkları kullanmışmıydın, ayrıca bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok iyi olur,
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kapat
Şifremi Unuttum?