8 bebeği böyle taşımış!!

Graficafe - 8 bebeği böyle taşımış!! Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar duymuşsunuzdur 8iz doğuran kadının doğumdan önceki fotoğrafları yayımlanmış.. korkunç duruyor.. yorum yapmak bile zor bence ve daha acaip olanı daha önceki doğumu da 6ız... maşallah hepside sağlıklıymış ...

8 bebeği böyle taşımış!!
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

8 bebeği böyle taşımış!!

Alt 13-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar duymuşsunuzdur 8iz doğuran kadının doğumdan önceki fotoğrafları yayımlanmış.. korkunç duruyor.. yorum yapmak bile zor bence 8 bebeği böyle taşımış!! ve daha acaip olanı daha önceki doğumu da 6ız... maşallah hepside sağlıklıymış =)
buyrunuz..
8 bebeği böyle taşımış!!

8 bebeği böyle taşımış!!

8 bebeği böyle taşımış!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dizaynplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gerçekten çok kötü bir şey alttaki ufaklıklara bakınca o kötü görüntü değişiyo ama 8 bebeği böyle taşımış!! düşmanımın başına gelmesini bile istemem 8 bebeği böyle taşımış!! 1-2-3 yeter.. 8 bebeği böyle taşımış!!
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 13-02-2009 #3
Gerçekten çok kötü bir şey alttaki ufaklıklara bakınca o kötü görüntü değişiyo ama 8 bebeği böyle taşımış!! düşmanımın başına gelmesini bile istemem 8 bebeği böyle taşımış!! 1-2-3 yeter.. 8 bebeği böyle taşımış!!
3üz bile bizleri şaşırtırken 8iz..
nazarlar değmesin 8 bebeği böyle taşımış!!
Bu mesajdan alıntı yap
deahtangel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deahtangel(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-02-2009 #4
bizim sülalede genellikle ikiz çok fazla oluyor ama böyle bir durumla teyzemde karşılaştı bazı bayanlarda görülüyor aslında herhangi bi anomaliden ileri gelmiyor aksine aşırı sağğlıklı olmaktan kaynaklıyormuş.. 8 bebeği böyle taşımış!! yinede 'felaket' bir durum 8 bebeği böyle taşımış!!
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-02-2009 #5
ben bu duruma pek sağlıklı diyemem
özellikle o ufacık bebeklerin daha özene hijyene steril bir ortama ihtiyacı varken sırf fotoğraflarının çekilmesi için uzun tırnakları ve eldivensiz eliyle başlarını çeviren kadını görmek isterdim
göz bandlarına bakarsak bebeklerin 2 si sarılık üstelik
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-02-2009 #6
ben bu duruma pek sağlıklı diyemem
özellikle o ufacık bebeklerin daha özene hijyene steril bir ortama ihtiyacı varken sırf fotoğraflarının çekilmesi için uzun tırnakları ve eldivensiz eliyle başlarını çeviren kadını görmek isterdim
göz bandlarına bakarsak bebeklerin 2 si sarılık üstelik
Katılıyorum kadının tırnakları gerçekten 'iğrenç' duruyor. Ama sarılık hastalığı hemen hemen doğan her 10 bebekten 8'inde oluyor. Ee bunlar direk 8 bebek..2 tane sarılık normal8 bebeği böyle taşımış!! Netice olarak 1 bebek ile ilgilenmek başka 8 bebek ile ilgilenmek başka tabiki ama bildiğim kadarıyla hepsi sağlıklılar. Eminim kadın 5. aydan itibaren yatarak geçirmiştir ama belmi dayanır bu karına..
Bu mesajdan alıntı yap
G.. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

G..

Hiç Biri / Adana

Alt 13-02-2009 #7
Bugün gazetede okudum ve inanamiyorum bu kadina.
Cocuklari cok seviyor olabilir lakin evde zaten 6tane cocugu varmi$.
$imdi ise internet sayfasinda gelecek yardimlari bekliyormu$, cünkü cocuklarin babasi yok..
Yazik cocuklara.
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-02-2009 #8
Bugün gazetede okudum ve inanamiyorum bu kadina.
Cocuklari cok seviyor olabilir lakin evde zaten 6tane cocugu varmi$.
$imdi ise internet sayfasinda gelecek yardimlari bekliyormu$, cünkü cocuklarin babasi yok..
Yazik cocuklara.
Klavyenizin 'Ş' harfinde bir sorun mu var?
Sorma sebebim bazı kişiler türkçedeki harfleri değiştirerek kullanmayı çok seviyorlar ondan. Ama sizin klavyeden kaynaklanıyor sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 14-02-2009 #9
kadının kocası yokmuş ama. suni döllenme ile ilk önce 6ız sonra da 8iz bebek doğurmuş.. cehalet bence..
Bu mesajdan alıntı yap
deahtangel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deahtangel(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-02-2009 #10
Elbette söylediklerinde haklısın, fakat bazı bayanların üreme hücrelerinde bölünme normal bayanlardakinden iki kat fazla oluyor bu bir çeşit genetik mucize diyelim elbette muamele ve vicdani yönden ele alırsak hepiniz görüşlerinizde haklısınız 8 bebeği böyle taşımış!! saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bebegi, boyle, tasimis