8.Sınıftayım ve Grafiker Olmak İstiyorum

Kantin - 8.Sınıftayım ve Grafiker Olmak İstiyorum ...

MCelik67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MCelik67

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 10-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkeze Merhaba ,

Öncelikle ben bu işe göül koydum ve sbs de yaklaşıyor hangi lise ve puanı hakkında hiçbir bilgim yok. Bunun için yardıma ihtiyacım var el becerim var ve hayal gücümde yüksektir. Zevk amaclı yaptıgım çalışmalarda birkaç kişi bana bu meslegin uygun oldugunu söyledi. Zaten çizimlerede gönlüm var. Bana detaylı bilgi vermenizi arzu ediyorum. Daha yaşım küçük ama yinede kendi çapımda birkaç şeyler yapabiliyorum. Photoshop cs4 kullanıyordum şimdi cs6 ya geçtim.
Bilgilerinizde faydalanmak isterim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

suzani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suzani(23)

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 10-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Her türlü güzel sanatlar lisesine git.
Bu mesajdan alıntı yap
futurist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

futurist

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 11-03-2013 #3
birilerinin uygun demesi birşyi değiştirmiyor önemli olan senin kararın. Bunu anlamanın en iyi yolu bir grafikerin yanında çalış. bire bir gör öğren yeteneğin varsa ve gerçekten zevk alyorsan bu mesleğe yönelebilirsin. lise tercihine birşey diyemiyorum.

eğitim sisteminin ışık hızıyla değiştiği günümüzde akıl vermek hiç haddim değil. sırf anaokulu öğretmenliği popüler diye çocuklardan nefret eden birinin bu bölümü okuduğuna şahidim. iyi araştır derim.
Bu mesajdan alıntı yap