8 yıllık deneyim sahibiyim

Sonuçlanan İlanlar - 8 yıllık deneyim sahibiyim Sponsorlu Bağlantılar Tüm basılı işlerde başta İstanbul olmak üzere yakın illerden de freelance iş arıyorum. Baskı sürcinde de yardımcı olabilirim. Teslim işlerde yapabilirim....

myunder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myunder(39)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tüm basılı işlerde başta İstanbul olmak üzere yakın illerden de freelance iş arıyorum. Baskı sürcinde de yardımcı olabilirim. Teslim işlerde yapabilirim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları 8 yıllık deneyim sahibiyim veya 8 yıllık deneyim sahibiyimsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Tags
deneyim, sahibiyim, yıllık