8 yıllık Grafikerim

Sonuçlanan İlanlar - 8 yıllık Grafikerim ...

8 yıllık Grafikerim
sedatsenturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedatsenturk

Grafiker / İstanbul

8 yıllık Grafikerim

Alt 11-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamalar ben sedat şentürk grafikerlik ve fotografcılıkla ugrasıyorum . Çeşitli ajans dergi matbaa ve fotograf studyolarında yaklasık 8 yıllık tecrubem var.
İlustrator- indesıgn-photoshop- freehand programalrını pc ve mac ortamında etkın sekılde kullanabılıyorum. istanbul avrupa yakasında ıkamet etmekteyım

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

lebismeda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lebismeda

Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2010 #3
selam ben ödül reklam den arıyorum baskıya işi göndere bilecek grafıkten anlayan arkadaş arıyorum kagıthane civarında oturan olursa daha iyi olur photosop ve mac den az anlayan olsa bıle bu işi götürür
üretim müd Adem ************
Alp Ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alp Ajans

Matbaacı / Tekirdağ

Alt 27-10-2010 #4
grafiker alınacaktır
Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesinde bulunan Reklam Ajansı ve Matbaamıza Grafikerler Alınacaktır. Kalacak yer mevcuttur.
ilgilenenlerin, ********
adresine cv göndermeleri gerekmektedir.
kartafilis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kartafilis

Grafiker / Bursa

Alt 27-10-2010 #5
selam ben ödül reklam den arıyorum baskıya işi göndere bilecek grafıkten anlayan arkadaş arıyorum kagıthane civarında oturan olursa daha iyi olur photosop ve mac den az anlayan olsa bıle bu işi götürür
üretim müd Adem ***********[/email]

ödül reklam ki Türkiyenin önde giden açıkhava reklamcılıgı firmalarından biridir. Adem bey az anlayan olsa bile bu işi götürür kısmını anlayamadım biraz açıklarımısınız aradıgınız adamın niteliklerini tasarımcınız baskıya işimi gönderemiyor tasarımcınızmı yok ? Baskı operatörünüzün bile az miktarda değil iyi derecede photoshop ve renk bilgisine sahip olması gerektiği inancındayım.. aydınlatırsanız sevirim iyi çalışmalar..
cexenes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cexenes

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-10-2010 #6
iş zaten hazır geliyor corelde tiff yap photoshopta eps tiff yap riplemeye gönder bence olay bu kendine gelen işleri zaten tasarımcı yapıyordur buna vakti yoktur8 yıllık Grafikerim
kusura bakmayın cevap verdim ama sadece tecrübemle8 yıllık Grafikerim

kartafilis

Grafiker / Bursa

Alt 27-10-2010 #7
iş zaten hazır geliyor corelde tiff yap photoshopta eps tiff yap riplemeye gönder bence olay bu kendine gelen işleri zaten tasarımcı yapıyordur buna vakti yoktur8 yıllık Grafikerim
kusura bakmayın cevap verdim ama sadece tecrübemle8 yıllık Grafikerim
her gelen dosyayı renkden anlamayan bir adam direkt riplersen müşteri ile sorun yaşarsın, ajanstan çalışma hazır gelir; ama sizin renk profillerinizle alakası yoktur orda çalışan arkadaşın ekran kalibrasyonundan kaynaklanan renk uyuşmazlıkları olur, malum ajanslar pantone katalogunu kullanır ama pantone katalogunu dijital baskıda kullanırsanız sonunuz hüsran olur, neden derseniz matbaa boyası ile dijital baskı boyası farklıdır renkler birbirini %100 tutmaz vs.. vs... renk önemlidir heleki ödül reklam gibi kurumsal firmalara iş yapan bir kurumsanız ha 2. kısım ise format değiştirme işlemi için ki dosya başı maksimum 30-50 sn. zaman alır gunde baskıya yollayacagınız iş sayısını ortalama bir rakamla hesap ederseniz günde maxımum 20 dakika çalışacak bir adamı ödül reklam neyapsın 8 yıllık Grafikerim
cexenes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cexenes

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-10-2010 #8
her gelen dosyayı renkden anlamayan bir adam direkt riplersen müşteri ile sorun yaşarsın, ajanstan çalışma hazır gelir; ama sizin renk profillerinizle alakası yoktur orda çalışan arkadaşın ekran kalibrasyonundan kaynaklanan renk uyuşmazlıkları olur, malum ajanslar pantone katalogunu kullanır ama pantone katalogunu dijital baskıda kullanırsanız sonunuz hüsran olur, neden derseniz matbaa boyası ile dijital baskı boyası farklıdır renkler birbirini %100 tutmaz vs.. vs... renk önemlidir heleki ödül reklam gibi kurumsal firmalara iş yapan bir kurumsanız ha 2. kısım ise format değiştirme işlemi için ki dosya başı maksimum 30-50 sn. zaman alır gunde baskıya yollayacagınız iş sayısını ortalama bir rakamla hesap ederseniz günde maxımum 20 dakika çalışacak bir adamı ödül reklam neyapsın 8 yıllık Grafikerim
çok detaya girecek havamda değilim ama senin bildiğin gibi değil bu işler malesef anlattığın gibi olsa iş çıkmaz8 yıllık Grafikerim renk her işte önemli değildir kurumsal firmalarında renkleri hem tasarımda hem baskıda oturmuştur her seferinde uğraşmazsın neyse işin muhatabı cevaplar sanırım8 yıllık Grafikerim

kartafilis

Grafiker / Bursa

Alt 27-10-2010 #9
çok detaya girecek havamda değilim ama senin bildiğin gibi değil bu işler malesef anlattığın gibi olsa iş çıkmaz8 yıllık Grafikerim renk her işte önemli değildir kurumsal firmalarında renkleri hem tasarımda hem baskıda oturmuştur her seferinde uğraşmazsın neyse işin muhatabı cevaplar sanırım8 yıllık Grafikerim
Lütfen öğret.!!! de işin aslı nasıl olurmuş onu öğrenelim..
kaytan_ali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaytan_ali

Grafiker / İstanbul

Alt 26-11-2010 #10
Beyoğlu'daki serigraf baskı atölyemize tam gün çalışmak üzere freehand ve photoshop bilen

tecrübeli grafiker aranmaktadır.Tel: ****************
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları