8 yıllık tecrübe - günlük olarak iş arıyorum - İzmir

İş Arayan İlanları - 8 yıllık tecrübe - günlük olarak iş arıyorum - İzmir Sponsorlu Bağlantılar 8 yıllık tecrübe - günlük olarak iş arıyorum Şehir: İzmir Aranan Şehir: İzmir Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Adobe Photoshop, illustrator, indesign (Çok iyi) İş deneyimi ve içeriği: 8 yıldır ...

boccek85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

boccek85(32)

Grafiker / İzmir

Alt 10-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

8 yıllık tecrübe - günlük olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Adobe Photoshop, illustrator, indesign (Çok iyi)

İş deneyimi ve içeriği: 8 yıldır iyi firmalarda grafikerlik yaptım.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Şuan mesleğimle alakası olmayan yerde çalışıyorum.
Ctesi günleri gerekse pazar günleri ofisinize gelip günlük olarak iş arıyorum.
Son 6 yıldır Mac OS bilgisayar, f klavye kullanarak çalıştım. Gerekse görüştüğümüzde portföyümü gösteririm.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

8 yıllık tecrübe - günlük olarak iş arıyorum - İzmir8 yıllık tecrübe - günlük olarak iş arıyorum - İzmir8 yıllık tecrübe - günlük olarak iş arıyorum - İzmir8 yıllık tecrübe - günlük olarak iş arıyorum - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ayfaayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayfaayfa

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-04-2013 #3
ararsanız sevinirim . 05064496548
Bu mesajdan alıntı yap