9 yıllık grafikerim - açık hava reklamcılığı öncelik - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - 9 yıllık grafikerim - açık hava reklamcılığı öncelik - İstanbul ...

vahithakseven isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vahithakseven

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

9 yıllık grafikerim - açık hava reklamcılığı öncelik

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: CorelDraw - Çok İyi
İllustratör - Çok İyi
Photoshop - Çok İyi

İş deneyimi ve içeriği: Toplam 9 Yıllık Süreçte Çeşitli Ajanslar ve Açık Hava Reklamcılığı Sektöründe Çalıştım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
9 yıllık grafikerim - açık hava reklamcılığı öncelik - İstanbul9 yıllık grafikerim - açık hava reklamcılığı öncelik - İstanbul9 yıllık grafikerim - açık hava reklamcılığı öncelik - İstanbul9 yıllık grafikerim - açık hava reklamcılığı öncelik - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

alternatiwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alternatiwe

Sanat Yn. / Erzurum

Merhaba Admin

Alt 05-08-2016 #3
Çok Teşekkür Ederim. İşimi İlan Açtığım Gün Buldum. İlanı Kapatmak İstiyorum.