A3 Pres Makinası Alınacaktır - Türkiye Geneli

İkinci El Ürün Almak İsteyenler - A3 Pres Makinası Alınacaktır - Türkiye Geneli ...

hsynplt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsynplt

Webmaster / Kayseri

Alt 30-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

A3 Pres Makinası Alınacaktır

Marka / Model: Farketmez

Ürün ile ilgili açıklama: A3 boyutunda 2. el, sorunsuz ve sorun çıkartmayacak bir pres makinası alacağım arkadaşlar.

Basacaklarım;
Puzzle
Tişört
Mouse Pad
Yastık Kılıfı
Çanta
vb.

Elinde olup satmak isteyen arkadaşlar fiyatları ile birlikte pm gönderebilirler.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
A3 Pres Makinası Alınacaktır - Türkiye GeneliA3 Pres Makinası Alınacaktır - Türkiye GeneliA3 Pres Makinası Alınacaktır - Türkiye GeneliA3 Pres Makinası Alınacaktır - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
hsynplt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsynplt

Webmaster / Kayseri

Alt 03-09-2015 #3
Makine alınmıştır, konu kapatılabilir. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
salihsutlan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salihsutlan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-09-2015 #4
Merhabalar elimde bir adet kupa baskı ve bir adat t-sörth baskı tam set yazıcı ve boyalarıyla birlikte alalı bir yıl oldu fakat gazete işleriyle uğraşmaktan zaman ayıramadım.neredeyse sıfır sayılırlar.ihyiyacınız varsa fiyat görüşülür
Bu mesajdan alıntı yap