A3 printer + sublimasyon sistemi olarak ne önerirdiniz?

Dijital makineler - A3 printer + sublimasyon sistemi olarak ne önerirdiniz? Sponsorlu Bağlantılar A3 boyutunda baskı yapabilen sublimasyon için kullanılacak yazıcı / printer ve bu yazıcı için sublimasyon besleme sistemi arıyorum, hangi makineyi ve sistemi önerirsiniz? ve bunları İstanbul'da nerede bulabilirim? ...

kvas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kvas(42)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

A3 boyutunda baskı yapabilen sublimasyon için kullanılacak yazıcı / printer ve bu yazıcı için sublimasyon besleme sistemi arıyorum, hangi makineyi ve sistemi önerirsiniz? ve bunları İstanbul'da nerede bulabilirim? (google pek sonuç vermedi de..)

notlar:
- markaları burada yazın da internet sitesi linklerini özelden / pm atarsanız iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

janjan41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

janjan41

Grafiker / Kocaeli

Alt 19-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
piyasada en cok kullanılan epson yazıcılar ama ben canon ve hp süblimasyon baskı yapan printer gördüm(a4) benim tavsiyemde epsondan yana gecen haftaki promosyon fuarında bir kaç firma gördüm aklımda kalan eray reklam

kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
kvas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kvas(42)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-10-2009 #3
mesaj sistemi çalışmıyormuş.... hmm neyse linkleri email den ulaşabilirsiniz.

kvash75 [at] gmail [dot] com

janjan41 sağol..
Bu mesajdan alıntı yap