A3 tek kırım Broşür çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - A3 tek kırım Broşür çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Acele yaptım arkadaşlar vardır kusurları kusura bakmayın :smile:...

tuzsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuzsuz(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acele yaptım arkadaşlar vardır kusurları kusura bakmayın :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 22-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sanırım mobilya kaliteleri çok düşük umarım sana ödedikleride düşük bir miktar değildir eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
tuzsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuzsuz(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-02-2009 #3
malesef düşük ne yapalım boş durmaktansa yapalım dedik kriz malum A3 tek kırım Broşür çalışmam kalitelere gelince kendisi marangoz zaten A3 tek kırım Broşür çalışmam ona uyan resimler bence zaten çoğunu kendisi verdi
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 22-02-2009 #4
arka kapaktaki fotoğraf o kadar vasat durumda ki şahsi fikrim içine bakmadan atar geçerim ben bu broşürü.
ayrıca bizim forum kurallarımız var.Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
iletişim bilgilerini silmeniz gerekmektedir ve başlık içerik ile alakalı olmalıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 22-02-2009 #5
ön ve arka kapaktaki fotoğraf seçimi vasat, taslağını beğendim sarı renk dışında, iç kısım daha iyi dışa nazaran, sadece resim mi olacak bu broşürde hiç bir bilgi olmayak mı ürünlerle ilgili, emeğine sağlık....
Bu mesajdan alıntı yap