(A4) 2 Dergi Reklam Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - (A4) 2 Dergi Reklam Çalışması ...

te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 15-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yazılar atmasyondur (; Tasarım açısından her türlü eleştiriye açığım..

-
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 15-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yazılar sönük kalmış bana sorarsan daha vurgulayıcı renk ve büyüklük seçmelisin. onun dışında kompozisyonda sorun yok gibi görünüyor...
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(38)

Grafiker / Konya

Alt 15-12-2008 #3
çok hoş olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 15-12-2008 #4
1) sol taraftaki çilek yaprağı kendinden geçmiş durumda bence diri ve hoş görünmesi lazım.
Sanırım alt kısmınıda kırmızı kullanmanızdan dolayı bi kapatıcılık söz konusun şarap şişesi ve kadeh küçük kalmış yada ortaya çıkartılmamış gibi. 4 satırlık yazınızıda ortalayıp koysanız daha iyi olur.
2) Koyu gri değerini tam siyah verseydiniz bence daha hoş görünebilirdi. Yinede gayet şık bir çalışma. emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 15-12-2008 #5
yazılar sönük kalmış bana sorarsan daha vurgulayıcı renk ve büyüklük seçmelisin. onun dışında kompozisyonda sorun yok gibi görünüyor...
hanqi çalışmadan bahsettiğinizi bildirseydiniz iyi olurdu (:

çok hoş olmuş
teşekkürler alisalur

1) sol taraftaki çilek yaprağı kendinden geçmiş durumda bence diri ve hoş görünmesi lazım.
Sanırım alt kısmınıda kırmızı kullanmanızdan dolayı bi kapatıcılık söz konusun şarap şişesi ve kadeh küçük kalmış yada ortaya çıkartılmamış gibi. 4 satırlık yazınızıda ortalayıp koysanız daha iyi olur.
2) Koyu gri değerini tam siyah verseydiniz bence daha hoş görünebilirdi. Yinede gayet şık bir çalışma. emeğinize sağlık
Onerilerin için teşekkürler irm.art, haklısın çileğin yaprağına dikkat etmemiştim, koyu gri olayına gelince onu anlamadım, çalışmalarda o tür bi renk yok irm :S
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 15-12-2008 #6
şampanya şişesinin ve kadehin yansımalarına dikkat edersen daha hoş olur onları biraz daha vurgulamayı denermisin birde çilek ile alt fonu ayıran çizginin orta kısmında bir pürüz var ona dikkat et sanırım pen tool ile çizdin onu biraz daha dikkatli çizersen geriye kalan arkadaşların söylediklerinide değiştirirsen daha hoş birşey olacaktır eline sağlık kolay gelsin(A4) 2 Dergi Reklam Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 15-12-2008 #7
Çok saol asit önerilerin için (A4) 2 Dergi Reklam Çalışması hepsini dikkate alıcam ..
Bu mesajdan alıntı yap
korkuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korkuu

Grafiker / İstanbul

Alt 15-12-2008 #8
birincisi güzel olmus
Bu mesajdan alıntı yap

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2008 #9
tşkkrler korku..(;
Bu mesajdan alıntı yap
Graphart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Graphart(34)

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-02-2009 #10
şampanyayı anımsatan bir tasarım olsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Alıcı gözüyle baktığım zaman şampanya geri planda gibi duruyo. 2. tasarımında renk uyumu biraz daha iyi olabilirdi. Emeğine Sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calismasi, dergi, reklam