A4 çift taraflı broşür çalışmam önerilerinizi bekliyorum

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - A4 çift taraflı broşür çalışmam önerilerinizi bekliyorum ...

tuana2108 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuana2108

Grafiker / Yozgat

Alt 12-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

A4 çift taraflı broşür çalışmam  önerilerinizi bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 12-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
içerik güzel ama kompozisyon çok karışık .
Sanki imsakiyenin tanesi 40-50 tl'miş gibi görünüyor. 3d Kullanmışsın tebrik ederim çok nadir kullanılıyor.
Bu mesajdan alıntı yap

tuana2108

Grafiker / Yozgat

Alt 12-10-2010 #3
Evet ilginiz için tesekkur ederim
3D corel de calıstım dıger kalan kısımlar photoshop
karmasadan ne kadar kurtulmak ıstedımsede yinede sıkıntı var demek A4 çift taraflı broşür çalışmam  önerilerinizi bekliyorum
yorumunuz ıcın tesekkur ederım
Bu mesajdan alıntı yap
KaleminELiFHali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KaleminELiFHali(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 18-10-2010 #4
Evet ilginiz için tesekkur ederim
3D corel de calıstım dıger kalan kısımlar photoshop
karmasadan ne kadar kurtulmak ıstedımsede yinede sıkıntı var demek A4 çift taraflı broşür çalışmam  önerilerinizi bekliyorum
yorumunuz ıcın tesekkur ederım
Corel de mi ? :angel:

Perspektif yada Lens yada Bevel mı ? A4 çift taraflı broşür çalışmam  önerilerinizi bekliyorumarty:
Çok beğendim ben bu olayı.. A4 çift taraflı broşür çalışmam  önerilerinizi bekliyorum

Unut gitsin dostum.. A4 çift taraflı broşür çalışmam  önerilerinizi bekliyorum A4 çift taraflı broşür çalışmam  önerilerinizi bekliyorum Bunlardan hiç biri değilmiş yahu .. A4 çift taraflı broşür çalışmam  önerilerinizi bekliyorum A4 çift taraflı broşür çalışmam  önerilerinizi bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2010 #5
Corel de mi ? :angel:

Perspektif yada Lens yada Bevel mı ? A4 çift taraflı broşür çalışmam  önerilerinizi bekliyorumarty:
Çok beğendim ben bu olayı.. A4 çift taraflı broşür çalışmam  önerilerinizi bekliyorum

Unut gitsin dostum.. A4 çift taraflı broşür çalışmam  önerilerinizi bekliyorum A4 çift taraflı broşür çalışmam  önerilerinizi bekliyorum Bunlardan hiç biri değilmiş yahu .. A4 çift taraflı broşür çalışmam  önerilerinizi bekliyorum A4 çift taraflı broşür çalışmam  önerilerinizi bekliyorum
Arkadaşıma aynen katılıyorum..
Bu mesajdan alıntı yap

tuana2108

Grafiker / Yozgat

Alt 22-10-2010 #6
evet corel çalısmam 3d yazıları corel x4 te çalıştım Perspektif olarak yazıları yatırdım.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-10-2010 #7
Ellerinize sağlık, kubbeyi atıp imsakiye görsellerinizi büyütebilirsiniz. Hatta onları da zemine perspektif olarak yerleştirmeyi deneyebilirsiniz, yazıyla asimetrik olarak. İnsert'ü "I" harfi ile yazmalısınız küçük harf olsaydı "i" olmalıydı.
Bu mesajdan alıntı yap

tuana2108

Grafiker / Yozgat

Alt 22-10-2010 #8
Ellerinize sağlık, kubbeyi atıp imsakiye görsellerinizi büyütebilirsiniz. Hatta onları da zemine perspektif olarak yerleştirmeyi deneyebilirsiniz, yazıyla asimetrik olarak. İnsert'ü "I" harfi ile yazmalısınız küçük harf olsaydı "i" olmalıydı.
i harfi dıkatımı hıc cekmemıstı tesekkur ederım daha dıkkatlı olcam .
Bu mesajdan alıntı yap