A4 Kırımlı Broşür Çalışması "Anas Sitesi"

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - A4 Kırımlı Broşür Çalışması "Anas Sitesi" ...

Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 12-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum ve eleştirileri bekliyorum .. :angel:

Not: Müşteriye daha sunulmadı, yapıcı eleştiriler gelirse sevinirim, hatalarımı düzeltmiş olurum A4 Kırımlı Broşür Çalışması "Anas Sitesi"
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 12-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bir çalışma olmuş. ancak ön kısma gelen katlamada (kapak) Anas Sitesi biraz sönük kalmış. arka kısımda yer alan GÜVEN logosu çalışmanın kapağının orası olduğunu anımsatıyor. biraz küçük olabilir.

iç kısımda ise daire özelliklerini de yazarsan iyi olur. kaç artı kaç? toplam kaç daire, daire büyüklükleri hatta sığdırabilirsen daire özelliklerini de yaz.

Daha özellikli ve müşteri açısından daha bilgilendirici olur.
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 12-09-2011 #3
güzel bir çalışma olmuş. ancak ön kısma gelen katlamada (kapak) Anas Sitesi biraz sönük kalmış. arka kısımda yer alan GÜVEN logosu çalışmanın kapağının orası olduğunu anımsatıyor. biraz küçük olabilir.

iç kısımda ise daire özelliklerini de yazarsan iyi olur. kaç artı kaç? toplam kaç daire, daire büyüklükleri hatta sığdırabilirsen daire özelliklerini de yaz.

Daha özellikli ve müşteri açısından daha bilgilendirici olur.
Hocam teşekkürler eleştirin için dikkate alıcam..

Kat özelliklerini bende söyledim de getirecekler inşallah, bu arada güzel bir konuya değindiniz arka kısım için A4 Kırımlı Broşür Çalışması "Anas Sitesi" Ayrıca teşekkürler. Yapıcı eleştiri diye buna derim ben A4 Kırımlı Broşür Çalışması "Anas Sitesi"
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 13-09-2011 #4
rica ederim... çalışmanın son halini bitince görmek isteriz...
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 13-09-2011 #5
Genel itibariyle daha farklı bir ve çok daha başarılı bir çalışma yapabileceğinize inanıyorum. Dün forumda incelemiş ve yorumlamış olduğum broşür çalışmanızla benzer birçok tarafı var ama yinede emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 13-09-2011 #6
rica ederim... çalışmanın son halini bitince görmek isteriz...
mutlaka sunucam, teşekkürler A4 Kırımlı Broşür Çalışması "Anas Sitesi"

Genel itibariyle daha farklı bir ve çok daha başarılı bir çalışma yapabileceğinize inanıyorum. Dün forumda incelemiş ve yorumlamış olduğum broşür çalışmanızla benzer birçok tarafı var ama yinede emeğinize sağlık..
Benzer birkaç yönü var evet A4 Kırımlı Broşür Çalışması "Anas Sitesi" Teşekkürler A4 Kırımlı Broşür Çalışması "Anas Sitesi"
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 30-09-2011 #7

Not: Müşterinin istekleri üzerine tamamlanmıştır.
Bu mesajdan alıntı yap
ugurergun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurergun

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2011 #8
Hasan bey kardeşim.. Ben öyle firmalar gördüm ki, elalemin matbaasının, ajansının misafiri olurken bile sağa sola bakar kime ne iş hazırlanıyor diye, gidip daha ucuz fiyat versin, işi elinden alıp kendisi hazırlasın diye.. Bir dahaki sefere adres ve telefonları göstermemeye çalış.. Iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 07-10-2011 #9
Hasan bey kardeşim.. Ben öyle firmalar gördüm ki, elalemin matbaasının, ajansının misafiri olurken bile sağa sola bakar kime ne iş hazırlanıyor diye, gidip daha ucuz fiyat versin, işi elinden alıp kendisi hazırlasın diye.. Bir dahaki sefere adres ve telefonları göstermemeye çalış.. Iyi çalışmalar..
Hocam ilk olarak uyarı ve öneriniz için teşekkür ederim. Fakat bolu gibi bir yerde hemen kokusu çıkar böyle işlerin. A4 Kırımlı Broşür Çalışması "Anas Sitesi" Olmaz değil dediğinizde son derece haklısınız, bolu küçük yer, dışardan biri geldiği zaman ise bolu halkının dili o konuda çok yanmış, tedbirliler A4 Kırımlı Broşür Çalışması "Anas Sitesi" Dediğiniz şey büyük şehirde gerçekten önemli bir durum .. Tekrar teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 07-10-2011 #10
Hocam ilk olarak uyarı ve öneriniz için teşekkür ederim. Fakat bolu gibi bir yerde hemen kokusu çıkar böyle işlerin. A4 Kırımlı Broşür Çalışması "Anas Sitesi" Olmaz değil dediğinizde son derece haklısınız, bolu küçük yer, dışardan biri geldiği zaman ise bolu halkının dili o konuda çok yanmış, tedbirliler A4 Kırımlı Broşür Çalışması "Anas Sitesi" Dediğiniz şey büyük şehirde gerçekten önemli bir durum .. Tekrar teşekkürler..
Olay sadece boluya özgü değil. Forum kuralları dahilinde zaten bilgilerini vermeniz yasak. Ben telefon açarım, 3D çalışmalarından genel kaplamasına, tasarımına, broşürünüzden baskısına kadar yeni bir teklif hazırlar yollarım. Adamların sizlede son çalışması olur ve kokusu çıkmaz A4 Kırımlı Broşür Çalışması "Anas Sitesi" Haliyle sizin düşünmeniz lazım. Piyasa geniş (her anlamda) ve rakipler aç.

Çalışmanıza gelince benim rahatsız olduğum genel konu, broşürün katladığında iç kısımlar daki görsellerin diğer kırım alanlarına girmesi. Aslına bakarsanız renk ve çalışma alternatifleri olabilecek bir çalışmaymış.

Yine de iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları