A4 Tek Yüz Baskı

Sonuçlanan İlanlar - A4 Tek Yüz Baskı Sponsorlu Bağlantılar Arkdaşlar Bi İş Aldım A4 Tek Yüz Baskı Olacak Kağıt Gramajı O kadar Önemli Değil Kocaeli Tarafından Fiyat Vermeniz Daha İyi Olur...

A4 Tek Yüz Baskı
M.gebes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

M.gebes(25)

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

A4 Tek Yüz Baskı

Alt 09-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkdaşlar Bi İş Aldım A4 Tek Yüz Baskı Olacak Kağıt Gramajı O kadar Önemli Değil Kocaeli Tarafından Fiyat Vermeniz Daha İyi Olur
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bilaltureli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilaltureli

Matbaacı / İzmir

Alt 10-05-2010 #3
adet gramaj ve renk bildirmen gerekir
gulsahd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsahd

Grafiker / İstanbul

Alt 10-05-2010 #4
msn e eklersen fiyat verelim hemen *********

M.gebes(25)

Alt 10-05-2010 #5
adet gramaj ve renk bildirmen gerekir
adet 100 - 250 - 500 - 1000 olacak fiyatlandırma olacak

Çok Renkli Bir İş Olacak (Çok rekli dediğime bakmayın toplasanız resimler hariç 4 renk geçmez
klbkhln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

klbkhln

Grafiker / İstanbul

Alt 10-05-2010 #6
Merhabalar merak ediyorum matbaaya bir iş için örneğin kurumsal kimlik, fiyat teklifi verilmesi gerekiyor bunu verirken nelere dikkat edilmeli bu işin uslubu nedir. yardımcı olabilirseniz sevinirim...

M.gebes(25)

Alt 10-05-2010 #7
Merhabalar merak ediyorum matbaaya bir iş için örneğin kurumsal kimlik, fiyat teklifi verilmesi gerekiyor bunu verirken nelere dikkat edilmeli bu işin uslubu nedir. yardımcı olabilirseniz sevinirim...
belli bir fiyatları var ama ben bilmiyorum sonuçta bende öğrenciyim ama logodan parayı kaldırıyorlar diye tahmin ediyorum
klbkhln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

klbkhln

Grafiker / İstanbul

Alt 10-05-2010 #8
A4 Tek Yüz Baskı yok yok sormak istediğim bildiğim kadarıyla matbaaya fiyat teklifi verirken hani kağıt olduğu, kaç adet olduğu vs gibi bilgileri içeren bir teklif yollanıyor ve buna görede matbaa sana bu işi ne kadara basacağını söylüyor. hani bunu matbaaya sorma uslübu nedir neler sorulur bunu öğrenmek için yazdm ama A4 Tek Yüz Baskı sanırım senn de pek bir fikrin yok...

M.gebes(25)

Alt 10-05-2010 #9
onu bilemiycem
brkmatbaacilik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkmatbaacilik

Matbaacı / İstanbul

Alt 15-05-2010 #10
Merhabalar Arkadaşlar;

* Kağıt Gramajı (90 -115-135-170gr)gramajlı kağıtlar kullanılır.
* Kağıt Özelliği (Hamur Kağıt - Kuşe Kağıt ) kağıt çeşidi
* Kaç günde teslim edeceği
* Ödeme Kısmı
* Tasarım vb gibi sorularla teklifinizi sunabilirsiniz...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları