A4desk ile bir site çalısması yaptım

Flash - A4desk ile bir site çalısması yaptım ...

Murat EROL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat EROL

Grafiker / Ankara

ünlem

Alt 03-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaslar.

A4desk ile bir site çalısması yaptım..fakat program demo oldugu için sayfada demo yazısı görünüyordu..sayfada 3 kere tıklandıgı zaman pop-up pencere acılıyor bunun için bir kodu silmem gerekiyormus..swf yi fla ya cevirip flash da actım..

‹ Select ›
function chkclick(chkno)
{
if (clickcount == 3)
{
chk.gotoAndStop("popup");
clickcount = 0;
} // end if
} // End of the function

kodu bulup silmem gerekiyor..sorum şu :d bu kodların bulundugu yeri nasıl bulacam :d nerde aratmam gerekiyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

siir-delisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siir-delisi

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 03-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Anlatabilmek icin bir resim buldum

Burada 35 framein altina a yazan yer var öyle bir yere tiklayi F9 tikla actionscript görünür.

Ben Objectiv Programlamadan anlamiyorum, yada diyelim basit seklini bir zaman görselde görmüstüm.
Simdi sizde yalniz FLA dosyasi varsa objectif programlama degildir ve yurkaridaki gibi dosyalari Library(kütüphanede) tikla ve resimdeki 35 framedeki gibi bir a isaretli yer bulup F9 basarak ulasabilirsin. Burada islemini yapip hafizalarsin.

Ama elindeki olan bir dosyadaysa ve .as ile biten ayri bir dosya varsa, fla ve swf te mevcutsa, ayrica degisik dosyalarda mevcutsa bu objekt programa oluyor, burada .as bitimli dosyalari flash ile acip Actionscriptine göz atman gerek, isleyip hafizalayip denemen lazim.
Bu mesajdan alıntı yap
Murat EROL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat EROL

Grafiker / Ankara

Alt 03-04-2011 #3
çok sağol hocam..
Bu mesajdan alıntı yap