A4desk programıyla flash site yapmak / videolu anlatım + sesli anlatım + hd & link :)

Php, Asp, Perl, Html - A4desk programıyla flash site yapmak / videolu anlatım + sesli anlatım + hd & link :) ...

A4desk programıyla flash site yapmak / videolu anlatım + sesli anlatım + hd & link :)
egeozdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egeozdmr(26)

Webmaster / İzmir

Alt 29-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Buradan A4DESK İNDİRİN

A4DESK NEDİR ?

A4Desk, flash arayüzler temelli, profesyonel bir all-in-one flash design yazılımıdır. A4Desk ile flash menüler, flash web siteleri ve flash prezantasyonları hazırlayabilirsiniz. Hiçbir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan yapmak istediklerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

DOSYA BOYUTU

10.00 MB

ÖRNEK RESİM

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

egeozdmr(26)

Webmaster / İzmir

Alt 29-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yokmu Yorum A4desk programıyla flash site yapmak / videolu anlatım + sesli anlatım + hd & link :)
Bu mesajdan alıntı yap
hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 29-01-2011 #3
Ücretli bir program olduğu için üretici firma linkini koymanız gerekirdi, düzelttim. Free Trial Version versiyon indirilebilir.
Bu tarz programlar başlangıç kullanıcıları için iyi olabilir fakat sizi her zaman kısıtlarlar. Basit işler yapmak isteyenler için yinede iyi bir program.
Bu mesajdan alıntı yap

egeozdmr(26)

Webmaster / İzmir

Alt 29-01-2011 #4
Teşekkür ederim A4desk programıyla flash site yapmak / videolu anlatım + sesli anlatım + hd & link :) Evet başka bir siteye yönleniyordu.

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki A4desk programıyla flash site yapmak / videolu anlatım + sesli anlatım + hd & link :). butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap
impoved isimli Üye şimdilik offline konumundadır

impoved

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2011 #5
arkadaşım iyi güzel de bu programı herkez biliyor.bu programlarda olan sıkıntı yapılan sitenin nasıl yayınlanacağı.sen bunu anlat A4desk programıyla flash site yapmak / videolu anlatım + sesli anlatım + hd & link :)
Bu mesajdan alıntı yap

egeozdmr(26)

Webmaster / İzmir

Alt 20-04-2011 #6
Amacım öğretmek herkes biliyorsun diyorsun ya daha düne kadar bende bilmiyorum ? daha ne kişiler var daha düne kadar bilmiyen.
Bu mesajdan alıntı yap
kafkas066 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kafkas066

Desinatör / Ankara

Alt 01-10-2011 #7
youtube den kaldırılmiş nasıl yorum yapalım
Bu mesajdan alıntı yap
masterjet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

masterjet

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-09-2012 #8
selam arkadaslar bende bu pragramı kullanıyorum ancak internetten indirdiğim tema dosyalarını birtürlü açmıyor herhangi bir ayarı varmıdır
Bu mesajdan alıntı yap