A5 broşür için fiyat talebi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - A5 broşür için fiyat talebi Sponsorlu Bağlantılar sevgili forum üyeleri bu tip başlık yasak mı bilmiyorum fakat tamamen iyi niyetle tecrübeli üyelerden fiyat talebi konusunda fikirlerini rica ediyorum.. grafik işi yapan bir yerden fiyat aldım ...

termi53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

termi53

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 03-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sevgili forum üyeleri bu tip başlık yasak mı bilmiyorum fakat tamamen iyi niyetle tecrübeli üyelerden fiyat talebi konusunda fikirlerini rica ediyorum..
grafik işi yapan bir yerden fiyat aldım ve bana pahalı geldi aşağıda bilgileri veriyorum sizce fiyat uygun mudur?
A5 tek taraflı baskı 250gr kuşe kağıt için tasarım hariç sadece baskı;
500 ad. 170tl
1000 ad.280 tl
bu fiyata bu işi yaptırayım mı öğrenciyim açıkcası da işin hakkı neyse onu vermek istiyorum tasarımdan çok fazla bir fiyat istemedi fakat bir baskının fiyatı bu mudur? ilgilenen arkadaşlara sonsuz teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

termi53

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 03-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu fiyatı ne kadar kırmam gerekli? bana çok geldi ve netten de birkaç yere baktım daha ucuza var.. ve işide netten yaptırmak istemiyorum bire bir görmem gerekli baskı nasıl duruyor diye..
Bu mesajdan alıntı yap

termi53

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 04-09-2011 #3
arkadaşlar piyasayı bilen veya tecrübelerini paylaşmak isteyen varsa acil yardım ederse çok muteşekkir olacağım.. iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap

termi53

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 07-09-2011 #4
arkadaşlar konu güncel bu hafta içi bu işi bitirmeyi düşünüyorum biraz yardım piyasayla ilgili rica ediyorum..iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap

termi53

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 09-09-2011 #5
sn üyeler fiyat verecek olan yok mu? şu an rizedeyim ve burda grafikerlik diye bir olay yok renkli fotokopiye dünyanın parasını istiyorlar bu nasıl iş??
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 09-09-2011 #6
cinsiyetin bayan olsaydı sayfalar dolusu cevap gelirdiA5 broşür için fiyat talebi neyse termi53 fiyat tek yön için normalin birazcık üstünde bu fiyatlara çift yön basan yerler var tabiki sende bulmussun nette bi ton matbaacı var...eğer tasarımı görmek çok önemli değilse netten bulduğun biraz daha ucuz yerleri tercih et derim ama heryerede güvenme... illaki görcem tasarımı diyosan bu fiyatı veren yere yaptırabilirsin çünki dediğim gibi tek taraf için ucurum bi fiyat değil normalin biraz üstü...kolay gelsin A5 broşür için fiyat talebi
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 09-09-2011 #7
cinsiyetin bayan olsaydı sayfalar dolusu cevap gelirdiA5 broşür için fiyat talebi kolay gelsin A5 broşür için fiyat talebi
aynen katılıyorum.!!! derman

konu hakkında bilgim olmadığı için ben bir tavsiye de bulunamayacağım.
ama türmatsan fiyatlarını incelemeni tavsiye edebilirim.

Not: Cinsiyet simgesinin anlamını halen çözemedim. Varlığının nedeni nedir meraklar içindeyim.
Bu mesajdan alıntı yap
kilicoglu41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kilicoglu41

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2011 #8
bana göre pahalı
Bu mesajdan alıntı yap

kilicoglu41

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2011 #9
termi arkadaşım en fazla 100 tl. eder. çalışma hariç.
Bu mesajdan alıntı yap

kilicoglu41

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2011 #10
1000 tanesi için 100 tl
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları