Abant Makine Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Abant Makine Logo Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar....

measa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

measa(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 21-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence sektörü ifade etmek isteyen çalışmalar yapın.
Örneğin 1 numaralı çalışma buna uygun değil.
MACHİNE yazısını oradan kaldırın,ba logoya bakanın ilk aklına gelecek olan bu firma herhalde giyim konfeksiyon alanında faaliyet gösteriyor olacaktır.
2 Numaralı çalışma da renk ve şekil itibarı ile daha çok temizlik ürünleri diş macunu vs. logoları andırıyor.
Bu mesajdan alıntı yap

measa(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2010 #3
Bence sektörü ifade etmek isteyen çalışmalar yapın.
Örneğin 1 numaralı çalışma buna uygun değil.
MACHİNE yazısını oradan kaldırın,ba logoya bakanın ilk aklına gelecek olan bu firma herhalde giyim konfeksiyon alanında faaliyet gösteriyor olacaktır.
2 Numaralı çalışma da renk ve şekil itibarı ile daha çok temizlik ürünleri diş macunu vs. logoları andırıyor.
Teşekkür ederim yorum için Abant Makine Logo Çalışması İşime çok yaricak önerileriniz.
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 21-04-2010 #4
Measa bu ne firması ? Ne üzerine yani
Bu mesajdan alıntı yap

measa(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2010 #5
Measa bu ne firması ? Ne üzerine yani
Yiyecek üzerine vakum makineleri yapıyolar. Abant Makine Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 21-04-2010 #6
hmm. Logolar güzel olmuş emeğine sağlık. Fakat bir önerim olacak. Font konusunda
"EurostileExtraNo2Bold" diye bin font var onu kullan derim inan çok güzel olacaktır. Ve gölge vermene de hiç gerek kalmayacak eminim. Bu soylediğim fontta yine A harflerini 1. logodaki yaptığın gibi yapalirsin. Fakat zemin kullanma derim. Ya çerceve ver yada hiç bir şey kullanma fontla bitir. Abant Makine Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

measa(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2010 #7
hmm. Logolar güzel olmuş emeğine sağlık. Fakat bir önerim olacak. Font konusunda
"EurostileExtraNo2Bold" diye bin font var onu kullan derim inan çok güzel olacaktır. Ve gölge vermene de hiç gerek kalmayacak eminim. Bu soylediğim fontta yine A harflerini 1. logodaki yaptığın gibi yapalirsin. Fakat zemin kullanma derim. Ya çerceve ver yada hiç bir şey kullanma fontla bitir. Abant Makine Logo Çalışması
İndiriyorum suanda Abant Makine Logo Çalışması bi de dediğin şekilde koyucam ama şuanda daha önemli işler var onlardan sonra Abant Makine Logo Çalışması teşekkür ederim ahmetbarin Abant Makine Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 21-04-2010 #8
İndiriyorum suanda Abant Makine Logo Çalışması bi de dediğin şekilde koyucam ama şuanda daha önemli işler var onlardan sonra Abant Makine Logo Çalışması teşekkür ederim ahmetbarin Abant Makine Logo Çalışması
Rica ederim ne demek Abant Makine Logo Çalışması. Merakla bekliyorum... Kolay gelsin. Abant Makine Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

measa(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2010 #9
Rica ederim ne demek Abant Makine Logo Çalışması. Merakla bekliyorum... Kolay gelsin. Abant Makine Logo Çalışması
Teşekkür ederim sizede kolay gelsin Abant Makine Logo Çalışması ilgi içinde teşekkür ederim Abant Makine Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 21-04-2010 #10
Teşekkür ederim. Bizim işimiz bu biz size siz bize Abant Makine Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları