Abiler ablalar şu öğrenciyi bilgilendirin

Resim - Abiler ablalar şu öğrenciyi bilgilendirin ...

bilmemkikimim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilmemkikimim

Öğrenci (Diğer) / Ankara

ünlem

Alt 02-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu sene 11. sınıfa başlıcam webtasarım okuyorum ve grafik tasarımı duyunca işte benim mesleğim bu dedim ilerde grafik tasarım öğreten bir üniversiteye gitmek istiyorum bunun için mülakatlar varmış karakalem resim çiziyormuşuz benim bildiğim işte bu kara kalem tekniğini nasıl geliştirebilirim mülakatlara nasıl hazırlanabilirim önerileriniz nedir ayrıca bu konu üzerine yani mülakatlara hazırlık amaçlı ankarada kurs veren bir yer var mı lütfen yardım edin tavsiyelirinizi yazın şimdiden teşekkürler.
Not:konuyu nereye açacağımı bilemedim arkadaş git derdini şunlara diyen olursa ordada yazarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kurs seçenekleri çok olabilir ama önemli olan sendeki ışık..Daha öncelerden çizimlerin, karalamaların varmı?
Bu mesajdan alıntı yap
design_tolga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

design_tolga(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-09-2012 #3
mesela benim karakalem denemem yok çizimim iyi değildir bunu geliştirme şansım imkansızmıdır ?
Bu mesajdan alıntı yap
comoloko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

comoloko

Öğrenci (Grafik) / Balıkesir

Alt 04-09-2012 #4
bence değil kocaeli üniversitesi görsel tasarım bölümü çok iyi tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap

bilmemkikimim

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 04-09-2012 #5
Valla var ama iyi değil yani ama bu bölümü çok istiyorum gerekirse çok çalışırım ama nasıl çalışacağımıda bilmiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Zeynep G isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zeynep G

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2012 #6
eğer yeteneğin yoksa sende tekniği iyi ögrenerek bu işi çözebilirsin. ama ilk başta şuna iyi karar ver bu meslek ilk bakışta çok heycan verici gibi gözüksede çalışma ortamlarında ki muhattapların bazen seni sıkabiliyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 05-09-2012 #7
GSF için çizim ve benzeri dersler veren kurumlar var, yine aynı şekilde bir çok bölüm hocası özel ders vermekte... Eğer çok yetenekli bir çizer değilsen ama bunu istiyorsan bu yatırımı yapıp aklına başka bişeyi getirmeden sırf bununla uğraşırsan halledersin. MEsela benim En küçük kardeşim, liseden sonra 2 yıl eblek eblek gezdi, barlarda çalıştı, palyaço oldu, sonra bi gün dedi GSF ye gidicem, öyle bi dedi ki inandırdı beni, iyisinden bir hoca bulduk, 3 ay kastı, ama ciddi kastı... Şimdi Kütahya resimde Bölüm birincisi kerata... 2. sınıfa geçti... Şimdi tekrar sınava girip animasyona geçicekmiş... Bakalım...

Yani yeterli azmin varsa herşeyi yaparsın ama doğuştan yeteneğin yoksa doğru bir hoca ve sıkı bi disiplinle ancak GSF ye girebilirsin...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
design_tolga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

design_tolga(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2012 #8
GSF için çizim ve benzeri dersler veren kurumlar var, yine aynı şekilde bir çok bölüm hocası özel ders vermekte... Eğer çok yetenekli bir çizer değilsen ama bunu istiyorsan bu yatırımı yapıp aklına başka bişeyi getirmeden sırf bununla uğraşırsan halledersin. MEsela benim En küçük kardeşim, liseden sonra 2 yıl eblek eblek gezdi, barlarda çalıştı, palyaço oldu, sonra bi gün dedi GSF ye gidicem, öyle bi dedi ki inandırdı beni, iyisinden bir hoca bulduk, 3 ay kastı, ama ciddi kastı... Şimdi Kütahya resimde Bölüm birincisi kerata... 2. sınıfa geçti... Şimdi tekrar sınava girip animasyona geçicekmiş... Bakalım...

Yani yeterli azmin varsa herşeyi yaparsın ama doğuştan yeteneğin yoksa doğru bir hoca ve sıkı bi disiplinle ancak GSF ye girebilirsin...

istanbulda tavsiye edeceğin kurum
Bu mesajdan alıntı yap

bilmemkikimim

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 07-09-2012 #9
Abiler ablalar şu öğrenciyi bilgilendirin işte biraz uğraştım ama tek bir kalemle uçlu kalemle çizdim hiç kursa gitmeden böyle yani anlatmak istediğim gelişir mi ? :S kimisi cesaret veriyo kimisi heves kırıyor Abiler ablalar şu öğrenciyi bilgilendirin
Bu mesajdan alıntı yap

bilmemkikimim

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 07-09-2012 #10
bilirim mesleği abi autodesk maya 2012 filan az buçuk kullanabiliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları