abim pc yeni format atmış ama ekran aşşağı yukarı çekerken dalgalanıyor o neden olab

Donanım Rehberi - abim pc yeni format atmış ama ekran aşşağı yukarı çekerken dalgalanıyor o neden olab ...

Konu Kapatılmıştır
abim pc yeni format atmış ama ekran aşşağı yukarı çekerken dalgalanıyor o neden olab
güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 14-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

abim pc yeni format atmış ama ekran aşşağı yukarı çekerken dalgalanıyor o neden olabilir
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aşağı yukarı çekerken derken ? monitörü oynatırken dalgalanıyorsa kablolarında sorun vardır
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 14-09-2008 #3
ekran kartın tanıtılmamış.. ekran kartının driver'ini bulup yüklemelisin..
Layguen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Layguen

Grafiker / Yurtdışı

Alt 15-09-2008 #4
Grafik kartini yeniden install yapcaksin yani yükleyeceksin abicim
TEACHOFB isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TEACHOFB

Grafiker / Aydın

Alt 15-09-2008 #5
dostum ekran kartını yükle sorunun ortadan kalkar.. ekran kartının driver cd sini tak ve işi bitir.. aygıt yöneticisinden bak ne eksikse onları yükle.

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 15-09-2008 #6
yorumlarınız için teşşekkür ediyorum bende ekran kartı ve ekran kartı bileşenleri ile ilgili bi sorun olduğunu düşünmüştüm ama belki bilmediğim başak birşey vardır diye de sormak istedim şuanda ne durumda bişlmiyorum hepinize teşşekkür ederim değerli yorumlarınız için...
ussamx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ussamx

Matbaacı / İzmir

Alt 02-10-2008 #7
Masa üstünde boş bir yere sağ tıkla özellikler de ardından aşağıda işaretli alanları kullanarak monitörün desteklediği en yükseksek Hertz ayarına getir uygula ve çık sorun hallolacaktır...

emuxa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emuxa

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 05-10-2008 #8
Masa üstünde boş bir yere sağ tıkla özellikler de ardından aşağıda işaretli alanları kullanarak monitörün desteklediği en yükseksek Hertz ayarına getir uygula ve çık sorun hallolacaktır...

yok dostum ondan degil ekran kartının driverı yuklenmemiş yane monitorle alakalı birşey degil driver problemi
vizyon222 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vizyon222

Matbaacı / Eskişehir

Alt 21-10-2008 #9
ekran kartını yükle bende aynı sorunla karşılaştım ekran kartını yüklemediğinden yapıyor...

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 14-11-2008 #10
evet öyle oluyormuş gerçektem pc temizliyordum pek çok program yüklü pc iyice yavaşlayınca bende bazı programları kaldırdım yanlışlıkla atı 'yi de kaldırmışım ve aynı sorunu bende yaşadım sonra ekran kartından geri yükledim... arda kaldırıp yüklemek lazım bişeyleri insan kurcalarken öğreniyormuş...
ama benim bi sorunum daha oldu programları kaldırmama ragmen pc hala çok yavaş ve üstelik donuyo sürekli reset atmak zorunda kalıyorum bunun için bi önerisi olan varsa sevinirim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
abim, ama, assagi, atmis, atmış, aşşağı, cekerken, dalgalaniyor, dalgalanıyor, ekran, format, neden, olab, yeni, yukari, yukarı