Abimm!... 04 Aralık 2009

Vizyonda Olan Sinema Filmleri - Abimm!... 04 Aralık 2009 ...

Abimm!... 04 Aralık 2009
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Abimm!... 04 Aralık 2009

Alt 04-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Abimm!... 04 Aralık 2009

"Abimm...", İstanbul'dan Marmaris'e uzanan, Türkiye'nin güzel yollarında yeşeren bir kardeşlik hikayesi. Çetin, yıllar sonra bulunan kardeşi, aklı eksik de olsa, sahiplenir ve bağrına basar. Aklı fikri para olmuş Çetin, insan ilişkilerini, aile değerlerini yeniden keşfetmeye ve kendini sorgulamaya başlar...

"Abimm...", filmin başrol oyuncuları Mustafa Üstündağ'a göre komedi, Levent Üzümcü'ye göre dram, Selen Seyven'e göre aşk, Haldun Boysan'a göre aksiyon, Rüçhan Çalışkura göre ise sıcacık bir aile filmi...

Film, paraya ve güce tapan insanoğlunun, macera dolu, acıklı güldürüsü. Aksiyon da içeren yapım komedi ve dramı iç içe geçiren sıcak bir aile filmi. İzleyicileri acıklı bir komedi bekliyor.
Film Künyesi:
Gösterim Tarihi : 4 Aralık 2009
Yönetmen : Şafak Bal
Senaryo : İlker Akdağlı
Yapımcı : Ergun Mercan
Görüntü yönetmeni : Ertunç Şenkay
Tür : Komedi
Yapım : Türkiye 2009 (Renkli)
Oyuncular : Ilkay Akdagli, Ilkay Altintas, Ebru Nil Aydin, Haldun Boysan, Rüçhan Caliskur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 04-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teşekkürler bilgilendirme için ama birşey dikkatimi çekti...
"Aksiyon da içeren yapım komedi ve dramı iç içe geçiren sıcak bir aile filmi". diye bir ibare eklemişler ki son zamanlarda gittiğim bütün türk filmlerinde argo almış başını gidiyor ve filmler yarıda terk ediliyor :S Sanırım bu konuda ince bi mesaj bu ama yinede gitmeye korkuyorum Abimm!... 04 Aralık 2009
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 04-12-2009 #3
Teşekkürler bilgilendirme için ama birşey dikkatimi çekti...
"Aksiyon da içeren yapım komedi ve dramı iç içe geçiren sıcak bir aile filmi". diye bir ibare eklemişler ki son zamanlarda gittiğim bütün türk filmlerinde argo almış başını gidiyor ve filmler yarıda terk ediliyor :S Sanırım bu konuda ince bi mesaj bu ama yinede gitmeye korkuyorum Abimm!... 04 Aralık 2009
Aile Filmi yetmez mi? =)

Küfre gülmeyen bir izleyici olarak gerekli mesajların yerlerine ulaşmasını umuyorum. =)

Ve umarım dedikleri gibi aile filmidir. Keyifli bir komedi izleyemiyorum ne zamandır. :S
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 31-12-2009 #4
Sonu böyle bitmemeliydi dedim izledikten sonra...
Bu mesajdan alıntı yap