Absract tarzı çizgileri ve light ı nasıl verebilirim

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Absract tarzı çizgileri ve light ı nasıl verebilirim Sponsorlu Bağlantılar...

bigeyes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bigeyes

Yrd. Grafiker / Mardin

Alt 11-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

abik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abik

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 19-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ufak tefek cizgileri pen tool ile cizip, stroke path işlemini kullanabilirsin ayrıca o ufak tefek cizgiler için brush 'da kullanılmış olabilir. Ayrıca bir ara photoshop ile ışık/brush yapımı < adlı bi yazı yayınlamıştım blogumda oradan da bilgi alabilirsin. Diğer detaylı ışık ayarlarınıda, Layer Style'den, Outer Glow, inner glow, inner shadow gibi kısımlar ile yapabilirsin, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
byhemsinli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byhemsinli(25)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2013 #3
ufak tefek cizgileri pen tool ile cizip, stroke path işlemini kullanabilirsin ayrıca o ufak tefek cizgiler için brush 'da kullanılmış olabilir. Ayrıca bir ara photoshop ile ışık/brush yapımı < adlı bi yazı yayınlamıştım blogumda oradan da bilgi alabilirsin. Diğer detaylı ışık ayarlarınıda, Layer Style'den, Outer Glow, inner glow, inner shadow gibi kısımlar ile yapabilirsin, kolay gelsin.
teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

bigeyes

Yrd. Grafiker / Mardin

Alt 28-02-2013 #4
çok teşekkür ederrim
Bu mesajdan alıntı yap

bigeyes

Yrd. Grafiker / Mardin

Alt 28-02-2013 #5
blog kapalı sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
abik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abik

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 13-04-2013 #6
blog kapalı sanırım
Ufak tefek sorunlar oluyor, şuan açık Absract tarzı çizgileri ve light ı nasıl verebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
CihatKisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CihatKisa

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2013 #7
abik arkadaşımızın hazırlamış olduğu derse alternatif olarak benim de forumda bu tarz efektlerle ilgili sıkıntılar yaşayanlar için hazırladığım dersime (Photoshop Abstract ve Işık Efektleri Nasıl Yapılır?) göz atabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap