ac OS X 10.4.11 versiyonu ve Adobe Illustrator Cs2 kullanıyordum düne kadar

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - ac OS X 10.4.11 versiyonu ve Adobe Illustrator Cs2 kullanıyordum düne kadar Sponsorlu Bağlantılar Çalıştığım yerde Mac OS X 10.4.11 versiyonu ve Adobe Illustrator Cs2 kullanıyordum düne kadar fakat bugün itibariyle Illustrator programını açamıyorum.Açmak istediğimde "could not complete the requested operation" şeklinde ...

DuDu86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DuDu86

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalıştığım yerde Mac OS X 10.4.11 versiyonu ve Adobe Illustrator Cs2 kullanıyordum düne kadar fakat bugün itibariyle Illustrator programını açamıyorum.Açmak istediğimde "could not complete the requested operation" şeklinde uyarı veriyor ve açılmıyor.
Yardımlarınızı bekliyorum. ac OS X 10.4.11 versiyonu ve Adobe Illustrator Cs2 kullanıyordum düne kadar
Şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Programı çalıştırırken Shift+Control+Option+Command aynı basın program başlamadan önce karşınız bir pencere açılır YES tuşuna basarak reset atılır.
Bu mesajdan alıntı yap
DuDu86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DuDu86

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2014 #3
Programı çalıştırırken Shift+Control+Option+Command aynı basın program başlamadan önce karşınız bir pencere açılır YES tuşuna basarak reset atılır.
malesef işe yaramadı
Bu mesajdan alıntı yap