Açamıyorum corel 10 formatında kayıtlı

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Açamıyorum corel 10 formatında kayıtlı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ekte gönderdiğim Didim Haritası gayet net bi şekilde (corel 10) formatında kayıtlı olarak görülmesine reğmen açamıyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum.Teşekkürler. Sevgiler...

BuDa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BuDa(57)

Grafiker / İzmir

Alt 26-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Açamıyorum corel 10 formatında kayıtlıArkadaşlar ekte gönderdiğim Didim Haritası gayet net bi şekilde (corel 10) formatında kayıtlı olarak görülmesine reğmen açamıyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum.Teşekkürler. Sevgiler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arno isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arno

Grafiker / Kayseri

Alt 26-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba arkadaşım.. dosya corel10 olarak görebilirsin.. büyük ihtimal sende corel10 yüklüdür öyle görürsün.. ama dosyanın corel11 yada başka bi versiyon olmadığından emin. ol bence.
Bu mesajdan alıntı yap
asikum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asikum

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 06-08-2009 #3
merhaba artkadaşım bende arno arkadaşıma katılıyorum ama ben değişik bir tür yorum yazcam sende corel 10 kullanıyor heralde benden sana tavsiye üst sürümlerde onu açmandır tıklama ile açamıyorsan eger sayfa açıp sayfanın içine atmanı öneririm yanlız attıgında seçebiliyor ama sayfada göremiyorsan eger o sayfaya hiç dokunmadan pdf ye cevir ve pdf yi corel e at ben de bazen açmamazlık yapıyor sayfayı ben bu yolu kullanıyom inşallah sende de başarılı olur :P
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2009 #4
Yada illa corelde açmam gerek diyorsan....Yüksek versiyon olasılığı yüksek dosyayı rapid e yükle çevirelim küçük versiyona..
Bu mesajdan alıntı yap
BuDa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BuDa(57)

Grafiker / İzmir

Alt 09-08-2009 #5
arkadaşlar teşekkürler, fakat bende corel x4 yüklü oldugu haldeaçamadım sayfaya atmayı vb.bir çok şeyi denedim en son sizlere göndermeye çalıştım dosyayı ve olan oldu tamamen silindi o konuyu hiç anlayamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
ajansmert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajansmert(46)

Grafiker / Gaziantep

Alt 13-08-2009 #6
Açamıyorum corel 10 formatında kayıtlı arkadaşım ben haritacılık üzerine çalışıyorum,bende genel olarak corel kullanıyorum.dosyayı nasıl silebildin anlayamadım doğrusu. bulabilirsen paylaşımda bulun yardımcı olayım.
Bu mesajdan alıntı yap