Accurate 4 disket çekme sorunu-yardım lütfen..

Accurate Embroidery Software - Accurate 4 disket çekme sorunu-yardım lütfen.. ...

2y moda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

2y moda

Desinatör / Bursa

Alt 05-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar..
accurate 4 programım da tajima disket çekerken ve formatlarken hata veriyor,hatta bazen çekiyor görünüyor müşterime veriyorum,çekmemiş diyerek geri getiriyorlarAccurate 4 disket çekme sorunu-yardım lütfen....Zsk'da herhangi bir sorun yok..8 yıldır accurate kullanıyorum ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum..best bilgisayarı arıyorum çokta yardımcı olmuyorlar..Bu arada programım orjinal lisanslı..
Sebebi ne olabilir bilgisi olan arkadaş varsa ve bana yardımcı olursa çok mutlu olurum..Teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

disketsurucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

disketsurucu

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar..
accurate 4 programım da tajima disket çekerken ve formatlarken hata veriyor,hatta bazen çekiyor görünüyor müşterime veriyorum,çekmemiş diyerek geri getiriyorlarAccurate 4 disket çekme sorunu-yardım lütfen....Zsk'da herhangi bir sorun yok..8 yıldır accurate kullanıyorum ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum..best bilgisayarı arıyorum çokta yardımcı olmuyorlar..Bu arada programım orjinal lisanslı..
Sebebi ne olabilir bilgisi olan arkadaş varsa ve bana yardımcı olursa çok mutlu olurum..Teşekkürler..
merhabalar;

Disketler zamanla bozulduğundan aynı şekilde disket sürücülerde olmak üzere, data aktarım hataları vermeleri gayet normaldir.

Disket sürücünüzü USB'ye çevirebilirsiniz. benimle iletişime geçerseniz yardımcı olabilirim.

Hikmet Odacı
05548231365
Bu mesajdan alıntı yap
asi49 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asi49

Hiç Biri / Diyarbakır

Alt 14-01-2016 #3
disketin alt tarafında açık kare bir delik olacak odeliği bentla kapat sonra format at
Bu mesajdan alıntı yap
asi49 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asi49

Hiç Biri / Diyarbakır

Alt 14-01-2016 #4
bu format sorununu giderir. benimde böyle bir sorunum var. başka bir programla kayıt işlemlerini yapıyorum
Bu mesajdan alıntı yap