Acele Gazetede Dizgi Işinde çalışacak Eleman

Sonuçlanan İlanlar - Acele Gazetede Dizgi Işinde çalışacak Eleman Sponsorlu Bağlantılar Sevgili arkadaşlar, çok acele günlük gazete dizgi işinde çalışacak deneyimli arkadaş aranıyor. Lütfen ilgilenenlerin Benim referansımı vererek müracaat etmelerini istiyorum.. Referans Olarak: Cihan ALTUT- Yenisayfa Gazetesi Editörü Eleman ...

camareman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

camareman

Grafiker / Muğla

Alt 27-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili arkadaşlar, çok acele günlük gazete dizgi işinde çalışacak deneyimli arkadaş aranıyor. Lütfen ilgilenenlerin
Benim referansımı vererek müracaat etmelerini istiyorum..
Referans Olarak: Cihan ALTUT- Yenisayfa Gazetesi Editörü
Eleman Alacak olan yer: Çağdaş Marmaris gazetesi
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Acele Gazetede Dizgi Işinde çalışacak Eleman - Acele Gazetede Dizgi Işinde çalışacak Eleman ya da Acele Gazetede Dizgi Işinde çalışacak Eleman da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Acele Gazetede Dizgi Işinde çalışacak Eleman İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Acele Gazetede Dizgi Işinde çalışacak Eleman | Acele Gazetede Dizgi Işinde çalışacak Eleman

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Tags
acele, çalişacak, dizgi, eleman, gazetede, işinde