Acele grafiker arıyoruz - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Acele grafiker arıyoruz - İzmir Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba. Yerime başkası bulunmuş ve işe başlamıştır. Gösterilen ilgiye teşekkürler. İlan sonuçlanmıştır. ReflexBlue isimli üyeden Alıntı Acele grafiker arıyoruz Şehir: İzmir Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Indesign, Illustrator, Photoshop. ...

ReflexBlue isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ReflexBlue

Grafiker / İzmir

Alt 22-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba.

Yerime başkası bulunmuş ve işe başlamıştır.

Gösterilen ilgiye teşekkürler.

İlan sonuçlanmıştır.
Acele grafiker arıyoruz

Program/Seviye: Indesign, Illustrator, Photoshop.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar. Şu an çalıştığım yerden özel sebepler dolayısıyla ayrılıyorum. Buranın bendeki manevi önemi çok büyük. Kendimi ciddi anlamda geliştirmeme fırsat ve destek verildi. Çıkarken elbette yerime birini bulmamız gerekiyor. Bu şekilde gözüm arkada kalmayacak.

Kısacası Arkas, Yaşar Holding, EGİAD gibi yerlerle çalışan matbaamızın tasarım ve baskıya hazırlık ofisine grafiker arıyoruz.

- Indesign, Illustrator ve Photoshop kullanıyoruz.
- Öğle yemekleri şirkettendir.
- Yaz döneminde çok iş olmadıkça cumartesi günleri çalışmıyoruz. Çalıştığımızda da yarım gün çalışıyoruz. Pazar günleri de elbette izinliyiz.
- Baskıya hazırlık konusunda deneyimleri olan veya bu alanda kendini geliştirmek isteyen bir grafiker bulmayı amaçlıyoruz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Acele grafiker arıyoruz - İzmirAcele grafiker arıyoruz - İzmirAcele grafiker arıyoruz - İzmirAcele grafiker arıyoruz - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

oznyksl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oznyksl

Grafiker / İzmir

Alt 28-07-2016 #3
Merhabalar hala tasarımcı ihtiyacınız var ise ilanınızla ilgileniyorum İzmir/Aliağa`da ikamet etmekteyim. 6 Yıldır açık hava reklamcılığı ve matbaa sektöründe çalışmaktayım. Hala çalışmaktayım fakat devamlı aksayan maaş günlerinden dolayı ayrılmayı düşünüyorum. İlanınız hala aktif ise cv gönderebilirim.
ReflexBlue isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ReflexBlue

Grafiker / İzmir

Alt 03-08-2016 #4
Arkadaşlar merhaba.

Yerime başkası bulunmuş ve işe başlamıştır.

Gösterilen ilgiye teşekkürler.

İlan sonuçlanmıştır.