Acemi coreldraw destek

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Acemi coreldraw destek Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar corelde çok yeniyim, kendi kendime kurcalıyorum ancak şunu bulamadım; Bu çizginin üst tarafını yeşil, alt tarafını mor yapıcam mesala. Bunu nasıl yapıyoruz. Çizginin kıvrımlarına oturacak şekilde.....

Acemi coreldraw destek
stormeagle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stormeagle

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Acemi coreldraw destek

Alt 15-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar corelde çok yeniyim, kendi kendime kurcalıyorum ancak şunu bulamadım;

Bu çizginin üst tarafını yeşil, alt tarafını mor yapıcam mesala. Bunu nasıl yapıyoruz. Çizginin kıvrımlarına oturacak şekilde..

Acemi coreldraw destek
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar corelde çok yeniyim, kendi kendime kurcalıyorum ancak şunu bulamadım;

Bu çizginin üst tarafını yeşil, alt tarafını mor yapıcam mesala. Bunu nasıl yapıyoruz. Çizginin kıvrımlarına oturacak şekilde..

Acemi coreldraw destek
Dostum ilk önce çizgiyi seç , arrange menüsündün convert outline to objecti seç çizgin obje haline gelir çoğaltıp renklendirirsin..
Bu mesajdan alıntı yap
stormeagle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stormeagle

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 15-01-2013 #3
Dostum ilk önce çizgiyi seç , arrange menüsündün convert outline to objecti seç çizgin obje haline gelir çoğaltıp renklendirirsin..
cevap için teşekkürler ancak ben yanlış ifade ettim sanırım. Yani kağıdı bir çizgi ile ikiye böldüm. Kağıdın üst bölümü kırmızı, çizgiden sonra ki alt bölümüde mavi olacak mesala o şekilde nasıl yapabilirim.

Yani şu şekil, tabi o renkler çizgilerin kıvrımlı kısımlarını kaplayacak şekilde olması lazım.

Acemi coreldraw destek
Bu mesajdan alıntı yap
mesefe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesefe

Desinatör / İzmir

Alt 15-02-2013 #4
Acemi coreldraw destek

Uploaded with ImageShack.us

bunun gibimi?
Bu mesajdan alıntı yap