acemi...

Hoşgeldiniz - acemi... ...

acemi...

acemi...

Alt 10-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar siteye 2 gün önce üye oldum çalışmalarınızı gördükçe şu photoshopu ve diğer grafik tasarımla ilgili programları öğrenme isteği doğuyor fakat bir kitap ve internetten bir görsel cd bulmama rağmen pek yeterli olmadı olmadı . size sorum eskişehirde grafik tasarım üzerine kurs veren bir yer biliyormusunuz. saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Özkan TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hoşgeldin

acele etme kurs için dahi bilgi lazım ve ben kursu hep son planda görürüm yavaş yavaş öğrenmeye başla 2 ayda grafiker olunsa idi grafikerden geçilmezdi unutma
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-08-2007 #3
Hoşgeldin iyi forumlar... Sana tavsiyem

YAVAŞ YAVAŞ A C E L E ET acemi...
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 10-08-2007 #4
ne kursu gel ben veriim acemi... pa canım kardeşim öncelikle şunu söleyim kursa gidip grafiker olağacına bu işe ne kadar yatkınsın ona karar ver bu önemli sonrasında eğer ben hevesliyim öğrenirim yaparım diosan gircen ajansın birine ayakçı olarak boş zamanlarında yapışcan grafikerin yanına nası yapıyo nerden yapıyo gerekirse sorcan aa orayı nası yaptın die bu mesleğin kursta öğretilmesine karşıyım tasarım bilgisi veriliyor ama baskıya dahi 0 bilgi eğer bilgisayar bilgin ve yabancı dilin varsa otur evde kurcala kendi kendine bişiler yapmaya çalış, git photoshop kitabı al oradan bakarak çalış ne neymiş bir bir açıklıyo kitaplar (kurs da neymiş anlamıyorum insanları yaa para fazla geliyo heralde)

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2007 #5
hoşgeldiniz aramıza
Eskişehirde kurs varmıdır bilmem ama benim tavsiyem kurs işini biraz ertele sitemizde prgoramlarla ilgili bilgi ve derser var onları takip et zaten programı kavramaya başladıktan sonra pratikle ilerletirsin çok fazla pratik yap başka kaynaklardan da dersleri uygula sıkıştığın yerde bu siteden ve sitedeki insanlardan yaralanabilirsin çekinmeden sorabilirsin yardımcı olunacaktır mutluka ama baktın olacak gibi değil bakarsın uygun bi kurs mutlaka vardır... tekrar hoşgeldin...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-08-2007 #6
herkese hoşbuldum. evde photoshopu kurcalılıyorum fakat birinin yüzünü diğerinin yüzüne koymaktan ileri gitmiyo.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
photoshop