Açık hava reklam sektörüne grafiker | Avrupa Yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Açık hava reklam sektörüne grafiker | Avrupa Yakası - İstanbul ...

bess13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bess13

Baskıcı / İstanbul

Alt 14-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Açık hava reklam sektörüne grafiker | Avrupa Yakası

Program/Seviye: PHOTOSHOP VE COREL DRAW PROGRAMLARINA HAKİM

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: AÇIK HAVA REKLAM SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ.

GRAFİKER

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Açık hava reklam sektörüne grafiker | Avrupa Yakası  - İstanbulAçık hava reklam sektörüne grafiker | Avrupa Yakası  - İstanbulAçık hava reklam sektörüne grafiker | Avrupa Yakası  - İstanbulAçık hava reklam sektörüne grafiker | Avrupa Yakası  - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ersinmacit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ersinmacit

Grafiker / Ankara

Alt 27-05-2014 #3
Elektronik posta göndermiştim, ilgilenebilir misiniz ?
kenzo_1453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kenzo_1453

Grafiker / İstanbul

Alt 11-06-2014 #4
arkadaş siz nasıl bir işyerisiniki sürekli eleman arıyorsunuz anlamadım gitti inanın ilanlarınızı gördükçe utanmaya başladım ...bence siz grafiker değil başka birşey arıyorsunuz yada ne aradığınızı bilmiyorsunuz ..kusura bakmayın ama sizin gibi şirketler çoğaldıkça biz meslekten soğuduk....

artık site yöneticilerininde bu konulara el atması lazım sürekli eleman arayan iş yerlerini fişleyip iş arayan grafikerleri uyarması gerek.
bess13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bess13

Baskıcı / İstanbul

Alt 12-05-2015 #5
ilanımız günceldir