Açık hava reklamcılığında tecrübeliyim acil iş arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Açık hava reklamcılığında tecrübeliyim acil iş arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Açık hava reklamcılığında tecrübeliyim acil iş arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: PHOTOSHOP - İYİ COREL DRAW - İYİ İş deneyimi ve içeriği: DİJİTAL BASKI ...

FeLiPEmRaH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FeLiPEmRaH(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Açık hava reklamcılığında tecrübeliyim acil iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
PHOTOSHOP - İYİ
COREL DRAW - İYİ

İş deneyimi ve içeriği: DİJİTAL BASKI SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİYİM ACİL İŞ ARIYORUM..TABELA BİLGİMDE AZ ÇOK VARDIR..İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA OTURUYORUM.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:*********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Açık hava reklamcılığında tecrübeliyim acil iş arıyorum - İstanbulAçık hava reklamcılığında tecrübeliyim acil iş arıyorum - İstanbulAçık hava reklamcılığında tecrübeliyim acil iş arıyorum - İstanbulAçık hava reklamcılığında tecrübeliyim acil iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

FeLiPEmRaH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FeLiPEmRaH(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2013 #3
ilan günceldir.