Açıkhava Reklam Şirketimize - Bursa - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - Açıkhava Reklam Şirketimize - Bursa - Bursa Sponsorlu Bağlantılar Açıkhava Reklam Şirketimize - Bursa Şehir: Bursa Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Photoshop - CorelDraw, orta seviyede Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli ...

AselBursa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AselBursa(40)

Grafiker / Bursa

Alt 24-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Açıkhava Reklam Şirketimize - Bursa

Program/Seviye: Photoshop - CorelDraw, orta seviyede

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yardımcı grafiker aranıyor.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Açıkhava Reklam Şirketimize - Bursa - Bursa - Açıkhava Reklam Şirketimize - Bursa - Bursa ya da Açıkhava Reklam Şirketimize - Bursa - Bursa da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Açıkhava Reklam Şirketimize - Bursa - Bursa İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Açıkhava Reklam Şirketimize - Bursa - Bursa | Açıkhava Reklam Şirketimize - Bursa - Bursa

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

AselBursa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AselBursa(40)

Grafiker / Bursa

Alt 31-03-2011 #3
Bütün cv lere dönülmektedir. Lütfen laf olsun diye cv göndermeyin. Ayrıca telefon edilip görüşmeye çağırılıpta görüşmeye gelmeyen arkadaşlara sesleniyorum. Ya da seslenmiyorum ya. Ne seslenecem size.