Açıkhava Reklamda Tecrübeli Grafiker İzmir - İzmir

İş Veren İlanları - Açıkhava Reklamda Tecrübeli Grafiker İzmir - İzmir ...

guneymedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guneymedya

Grafiker / İzmir

Alt 30-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Açıkhava Reklamda Tecrübeli Grafiker İzmir

Program/Seviye: Corel
Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Kamil Tuncadaki Reklam atölyemize açıkhava reklamda grafiker olarak çalışcak iş arkadaşları aranıyor.

E-posta:

Telefon: 0506 382 53 61
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Açıkhava Reklamda Tecrübeli Grafiker İzmir - İzmir - Açıkhava Reklamda Tecrübeli Grafiker İzmir - İzmir ya da Açıkhava Reklamda Tecrübeli Grafiker İzmir - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Açıkhava Reklamda Tecrübeli Grafiker İzmir - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Açıkhava Reklamda Tecrübeli Grafiker İzmir - İzmir | Açıkhava Reklamda Tecrübeli Grafiker İzmir - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
__senem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

__senem

Grafiker / İzmir

Alt 30-03-2011 #3
merhabalar.izmirde ikamet ediyorum.corel ve photoshopu ii derecede biliyorum..daha önce kanal 1 de çalıştım....
Bu mesajdan alıntı yap