acıköğretim grafik tasarım

Kantin - acıköğretim grafik tasarım Sponsorlu Bağlantılar merhaba ben meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim grafik tasarım bölümü okuyorum..bişeyi cok merak ediyorum acaba üvn. de grafik bölümümün açıkögretimi varmı?varsa bilgilendirebilirmisiniz rica etsem......

asi_mavi_grafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asi_mavi_grafiker

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba ben meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim grafik tasarım bölümü okuyorum..bişeyi cok merak ediyorum acaba üvn. de grafik bölümümün açıkögretimi varmı?varsa bilgilendirebilirmisiniz rica etsem...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aleyna53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aleyna53

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
grafik tasarım eğitimi içerisinde 4. yılına gelmiş birinin sormaması gereken bir soru...Hayır yok
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #3
öyle birşey olsa 2yıllık üniden sonra ben geçiş yapmıştm şimdiye kadar.
Bu mesajdan alıntı yap

asi_mavi_grafiker

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-09-2008 #4
yinede cvpladıgınız için tskler..antalyada bölümüm sadece serikte var oda 2 senelik.okul grafikerliği seçmezsem puan da vermiyor acıköğretim grafik tasarım antalya daki unv.de reklamcılık ve halkla ilişkiler bölumune grmek istiyorm grafikerlk olmdiği için..
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-09-2008 #5
yinede cvpladıgınız için tskler..antalyada bölümüm sadece serikte var oda 2 senelik.okul grafikerliği seçmezsem puan da vermiyor acıköğretim grafik tasarım antalya daki unv.de reklamcılık ve halkla ilişkiler bölumune grmek istiyorm grafikerlk olmdiği için..
Siz bu mesleği yapmak istiyormusunuz? Yoksa sadece zorunluluklar için mi bunu seçmek durumundasınız?

Bu konu çok önemli bir sonuca varıyor. Aman dikkat!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

asi_mavi_grafiker

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-09-2008 #6
zorunluluklardan dolayı ..bnm için 2. seçenek reklamcılık ve halkla ilişkiler
Bu mesajdan alıntı yap
muzip38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #7
amaç dört yılı tamamlamaksa açıköğretim me direk geçiş var fakat işletme yada kamu yönetimi okumak durumundasın ben 2 yıllık mezunum ve bu sene direk geçiş yapacağım işletmeye
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-09-2008 #8
Grafik tasarım uygulama isteyen bir egitimdir... acıköğretim grafik tasarım acık ögretim gibi vs yöntemlere çözümlenemez acıköğretim grafik tasarım
2.cisi zornuluktan yapalacak bir meslek degildir. Evlenmeyi ve evhanimi olmayı deneyiniz acıköğretim grafik tasarım
Bu mesajdan alıntı yap

asi_mavi_grafiker

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-09-2008 #9
açıklamayı iyi okuyamadınız herhalde ..zornluluktan kastım maddi durumum..maddi durum sıkıntısı olduğu için sehir dışına gidemiyorum... biraz daha iyi okumanızı öneririm nuket hotalı..
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-09-2008 #10
açıklamayı iyi okuyamadınız herhalde ..zornluluktan kastım maddi durumum..maddi durum sıkıntısı olduğu için sehir dışına gidemiyorum... biraz daha iyi okumanızı öneririm nuket hotalı..
Gerçekten istiyorsanız başarırsanız....Ben hiç bir gerekçeyi kabul etmeyenlerdenim.... Grafiker olmak bu kadar güç bişe...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
açıköğretim, grafik, tasarım