Açıktan Üniversite Okuyorum ve Staj gibi çalışacağım bir iş arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Açıktan Üniversite Okuyorum ve Staj gibi çalışacağım bir iş arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Açıktan Üniversite Okuyorum ve Staj gibi çalışacağım bir iş arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Adobe Dreamveawer Adobe Photoshop Adobe Fireworks Adobe In Design ( ...

saimturkmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saimturkmen

Webmaster / İstanbul

Alt 27-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Açıktan Üniversite Okuyorum ve Staj gibi çalışacağım bir iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
Adobe Dreamveawer

Adobe Photoshop

Adobe Fireworks

Adobe In Design ( az deneyim )

HTML

PHP

CSS

Wordpress ( Yarı uzmanlık alanım)

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Adım Saim 1995 doğumluyum. Şişlide oturuyorum . Erhan Gedikbaşı Ç.p. lisesinden web tasarım ve programlama mezunuyum . Şimdi ise Açıktan üniversite okuyorum . Haftanın 3 günü çalışabileceğim bir iş bakıyorum.

Freelancer olarak evden çalışıyorum . Ama kendi iş ortamların içine atarak ve geliştirerek tabi ayriyetten ek gelir olarak ilerlemek isityorum .

Yaptığım projelerim referanslarım Aşağıdaki linktedir.

nakshedesign.com/referanslar/

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Açıktan Üniversite Okuyorum ve Staj gibi çalışacağım bir iş arıyorum - İstanbulAçıktan Üniversite Okuyorum ve Staj gibi çalışacağım bir iş arıyorum - İstanbulAçıktan Üniversite Okuyorum ve Staj gibi çalışacağım bir iş arıyorum - İstanbulAçıktan Üniversite Okuyorum ve Staj gibi çalışacağım bir iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..