ACİL 36 Sayfalık Bülten için fiyat lütfen - İstanbul

Baskı Fiyat Teklifi - ACİL 36 Sayfalık Bülten için fiyat lütfen - İstanbul ...

Bykir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bykir

Webmaster / İstanbul

Alt 26-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ACİL 36 Sayfalık Bülten için fiyat lütfen

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: a4 boyutunda, dış kapaklar; iç sayfalara göre daha kalın, tel zımba veya silikon hangisi uygun olursa, kağıt gramajlarını tam olarak belirlemedik normal incelikte olacak.

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 5-10 gün aralığı

İşle ilgili açıklama: Bir bölgedeki esnafların reklamlarının bulunduğu, genel bir bülten dergi olacak. Lütfen mail yada telefon ile irtibada geçiniz, acil.

E-posta:

Telefon: 0531 497 04 08
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ACİL 36 Sayfalık Bülten için fiyat lütfen - İstanbul - ACİL 36 Sayfalık Bülten için fiyat lütfen - İstanbul ya da ACİL 36 Sayfalık Bülten için fiyat lütfen - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ACİL 36 Sayfalık Bülten için fiyat lütfen - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap