Acil 3Dmax ile freelance calisacak

Sonuçlanan İlanlar - Acil 3Dmax ile freelance calisacak Sponsorlu Bağlantılar Acil bir organizasyon icin 3d ile sunum hazirlayabilecek yaratici kisi / kislere ihtiyacimiz var. Ilk is bugun hemen verilecektir. Iletisim ********* ********* Senay Gokyildiz...

SnyGkyldz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SnyGkyldz

Hiç Biri / İstanbul

ünlem

Alt 01-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil bir organizasyon icin 3d ile sunum hazirlayabilecek yaratici kisi / kislere ihtiyacimiz var. Ilk is bugun hemen verilecektir.

Iletisim
Senay Gokyildiz
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Acil 3Dmax ile freelance calisacak veya Acil 3Dmax ile freelance calisacaksayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

halil2233 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halil2233

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2010 #3
merhaba ben bu işi seveseve yapabilirim msn eklerseniz:*********
gonzale_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gonzale_s

Grafiker / Denizli

Alt 02-11-2010 #4
yardımcı olabilirim *********
aspirin_00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aspirin_00

Grafiker / Trabzon

Alt 02-11-2010 #5
tr3d.com sitesinde ustalar var orayada mesaj at
seçkin akkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seçkin akkaya(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2010 #6
merhabalar ********* adresinden iletişime geçebiliriz, uygun olursa size bikaç renderımı yollayayım kalitesini gördükten sonra işi konuşalım isterseniz.
sınırsız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sınırsız

Grafiker / İstanbul