ACİL ACİL ACİL staj yeri bakıyorum ortada kaldım - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - ACİL ACİL ACİL staj yeri bakıyorum ortada kaldım - İstanbul ...

derinnisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

derinnisa

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 20-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ACİL ACİL ACİL staj yeri bakıyorum ortada kaldım

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: esenler çok programlı lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Şehir: İstanbul

Aranan Şehir: İstanbul (avrupa)

Okulunuz: çok programlı lisesi

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: çok programlı meslek lisesinde grafik ve fotoğraf bölümü 12.sınıf öğrencisiyim.stajımı . yapmak için stajer maaşımı verebilicek,avrupa yakasında,kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum stajımı yapıcağım acil bir yer gerekli konuyla ilgililenirseniz sevinirim

SERTİFİKALAR:
Grafik ve Tasarım
muhasebe ve finansman
Detaylı bilgi cv mi atabilirim

BİLİNEN DONANIM VE YAZILIMLAR:
Photoshop
Illustrator
indesing

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ACİL ACİL ACİL staj yeri bakıyorum ortada kaldım - İstanbulACİL ACİL ACİL staj yeri bakıyorum ortada kaldım - İstanbulACİL ACİL ACİL staj yeri bakıyorum ortada kaldım - İstanbulACİL ACİL ACİL staj yeri bakıyorum ortada kaldım - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

mkaptanoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mkaptanoglu

Matbaacı / İstanbul

Alt 22-08-2014 #3

Cv' nizi rica ederim.

derinnisa

Alt 22-08-2014 #4
cv mi gönderdim değerlendirmeniz dileğiyle iyi günler dilerim
gamikro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gamikro

Webmaster / İstanbul

yetiştirilmek üzere

Alt 03-09-2014 #5
istanbul/mecidiyeköy'de faaliyet gösteren "cep telefonu oyunu" üreticisiyiz. "Cut the rope" oyunundaki gibi bir şeker canavarı çizmek isterseniz veya "candy crush" oyunundaki şekerler size basit geliyorsa, sadece staj için değil , gelecek hayatınızda eğlenceli bir meslek yapmak için bize katılmayı düşünün.
Diğer detaylar için CVgönderiniz:
tufekciler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tufekciler

Webmaster / İstanbul

Alt 22-10-2014 #6
Beşiktaş'ta bulunan sosyal medya ajansımız için haftada kaç gün çalışabileceğinizi belirtip cv mail atarsanız görüşelim.

derinnisa

staj yeri arıyorum acildir avrupa yakası - İstanbul

Alt 26-10-2014 #7
staj yeri arıyorum acildir avrupa yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: kız teknik ve meslek lisesi

Referanslar: çalışmalarımı cv mi görüşmede de getirebilirim logo kartvizit desen afiş takvim her çalışmadan yapabilirim ACİL ACİL ACİL staj yeri bakıyorum ortada kaldım - İstanbul progdada iyiyimdir
programlar:ilistratör( iyi) , photoshop( iyi) , indesing ( yeni öğreniyozz)

İşle ilgili açıklama: meraba ben şuan çalışıyorum işten ayrılmak üzere 3 aydan beri çalışıyorum ve amele gibi çalıştırıyolar her gün cam taşıyoruz hergün lazer işi felan bilgisayara oturup çalışmak zor tabi neyse benim bu işten çıkma zorunlulugum 6 gün çalışmamdır yoruluyorum 6 gün cam taşımaktan bilgisayarda iyiyimdir hatta grafik tasarım bölümünü okuyorum ve kursunu bitirdim sertifikamda var kendimi yetiştirdim
bu işte devam edersem programı kullanmayı unutturacaklar suan hala grafik kursuna devam ediyorum çünkü bilgilerimi tazeliyorum
ben işten 7.30 gibi çıkıyorum vede bu geç oluyor 3 gün çalışmam lazım ama şimdiki işyerimde 6 gün okuldan sonra direk işe gidiyorum yani zor oluyor bu konuda yardımcı olursanız gerçekten çok çok sevinirim ACİL ACİL ACİL staj yeri bakıyorum ortada kaldım - İstanbul

E-posta: *********

Telefon: *********
OzkanAhmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OzkanAhmet

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-11-2014 #8
Beylikdüzündeki ofisimize bekleriz.