ACİL | Adobe FLash Cs4 Fikir Yardımı

Flash - ACİL | Adobe FLash Cs4 Fikir Yardımı ...

faruksirin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

faruksirin

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Dosya22

Alt 11-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

Tuzla Belediyesinde stajyerim, çalıştığım birim benden yıl sonu faaliyet raporu için slayt gösterisi yapmamı istedi bende bunu flashta yapabileceğimi söyledim. Slayta başladım bayağı bir ilerledim beğendiler de fakat beynim durdu ACİL | Adobe FLash Cs4 Fikir Yardımı gerisini getiremiyorum çok fazla şey düşünmekten sanırım ygs si lys si okulu stajı dershanesi derken aklım bayağı karıştı.Bİraz spesifik birşey olduğu içinde internette hazır şeyler araştırmak birşey kazandırmıyor. Aklıma sizden yardım istemek geldi. Eğer ilgilenen birileri olursa projeniin şu an ki halini göndereceğim. Lütfen yardım edin şu işi bitireyim ççok sıkıldım çunku bayağı uzadı.Şimdiden teşekkürler. Yanlış anlaşılmasın sizden projemi tamamlamanızı değil sadece fikir üretmenizi istiyorum şurası şöyle olabilir burası böyle daha güzel olurmuş gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

faruksirin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

faruksirin

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
70 hit 0 cevap. yahu okudugunuz şeye yorum yapmak bile bu kadar zor mu? nerde Türkiyenin büyük grafikerleri? nerde forum ruhu?
Bu mesajdan alıntı yap
ebolukcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebolukcu

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2013 #3
Sen ya swf yi ya da fla yı yükle bakıp yorum yapayım. Hatta takıldığın yerlerde de yardımcı da olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
adobe, cs4, flash, yardım